Nowe kolekcje w netVOD+ dla abonentów nc+

2014-07-31
Platforma nc+ udostępnia swoim klientom trzy nowe kolekcje w ramach usługi netVOD+. Są to wybrane bajki znane z anteny jednego z najpopularniejszych kanałów dziecięcych MiniMini+ i programy emitowane na antenach Kuchnia+ i Domo+. Abonenci, których dekodery podłączone są do internetu, zyskają dostęp do programów i bajek bez dodatkowych opłat.

Oglądanie bajek emitowanych na antenie MiniMini+, a także programów z Domo+ i Kuchni+ w ramach usługi netVOD+, jest możliwe gdy klient ma wykupiony pakiet z dostępem do tych kanałów.

W kolekcji MiniMini+ będą dostępne m.in.:

• LULU I INNE ZWIERZAKI - najnowsza polska animacja dla przedszkolaków, czyli pouczająca i zabawna opowieść, która pokazuje świat z perspektywy kilkuletniego dziecka.

• PAMIĘTNIK FLORKI - mądra bajka dla najmłodszych o małej żółwicy Lulu odkrywającej piękno natury i uczącej się pomagać innym.

• PIOTRUŚ KRÓLIK - ciepła i pełna fascynujących przygód opowieść o przyjaźni na podstawie przetłumaczonej na 35 języków książki Beatrix Potter.

W kolekcji Domo+ będą dostępne m.in.:


• AGENTKI - reality show ukazujące kulisy pracy i życie brytyjskich agentek nieruchomości.

• DOMY MARZEŃ: NAD MORZEM - seria dla miłośników „Ucieczki na wieś” - bohaterowie kupują domy nad morzem.

• HOME STAGING - MIESZKANIA DO SPRZEDANIA - produkcja własna Domo+, w której Maria Semczyszyn pomaga przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu.

W kolekcji Kuchnia+ będą dostępne m.in.:

• 30 MINUT JAMIEGO - Jamie Oliver zdradza tajemnice, jak w 30 minut przygotować kompletny posiłek.

• POLSKA ZE SMAKIEM - produkcja własna Kuchni+, w której Andrzej Polan wyrusza w podróż za charakterystycznymi polskimi smakami.

• STREET FOOD - JEDZENIE NA ULICACH ŚWIATA - seria zabiera widzów w świat potraw i przysmaków przygotowywanych na ulicach miast całego świata.

Kolekcje są sukcesywnie wprowadzane na kolejnych typach dekoderów począwszy od końca lipca. Najpierw pojawiły się na najnowszym urządzeniu oferowanym przez platformę nc+, czyli wifibox+ i na dekoderze Sagemcom DSI87. W kolejnych krokach są udostępniane na Sagemcom DSI83, turboBOX+ i mediaBOX+.

Po rozszerzeniu oferty serwis netVOD+ będzie zawierał aż 18 kolekcji do wyboru, ponad 7 000 filmów i programów dostępnych na życzenie. Podstawowe konto w ramach netVOD+ kosztuje 1,99 zł miesięcznie i umożliwia dostęp m.in. do kolekcji CANAL+ VOD, Sport+, ale kino+, PLANETE+, Player czy Baby Tv. Dodatkowo każdy użytkownik z kontem podstawowym może wykupić dostęp do kolekcji Najlepsze TVP, Kino Świat, HBO GO (na wybranych dekoderach HBO OD), National Geographic czy dwóch przeznaczonych dla widzów dorosłych.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>