Nowa oferta prepaidowa nc+ już od 15 zł miesięcznie

2013-05-23

23 maja rusza nc+ na kartę - SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. To atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, poznać zalety kanałów w wysokiej rozdzielczości, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.    

W  ramach podstawowego pakietu nc+ na kartę - SMART HD+, można oglądać wszystkie ogólnodostępne stacje telewizyjne, kompletną rodzinę kanałów TVN, oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN, czy Disney Channel.  Ofertę można poszerzyć o pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje nc+ (ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD).

„Stworzyliśmy ofertę, która w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+.  To interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon wakacyjny to idealny moment na prezentację tej oferty Klientom” – powiedział wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz.

Od 23 maja nowa oferta prepaidowa dostępna jest dla aktualnych Klientów telewizji na kartę (SD). 1 czerwca rozpocznie się sprzedaż kart startowych dla nowych klientów.

Dekodery rekomendowane do odbioru pełnej oferty nc+ na kartę SMART HD+ muszą być zgodne ze standardem DVB-S2;MPEG-4 z Conax. Użytkownicy starszych typów dekoderów (SD z Conax), będą mieli dostęp do tych kanałów z oferty nc+ na kartę SMART HD+, które są zgodne ze standardem DVB-S; MPEG-2 i w wersji SD.

Obecni Klienci telewizji na kartę SD mogą przejść na nową ofertę poprzez serwis internetowy www.telewizjanakarte.pl  lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dodatkowo w ramach promocji, klienci telewizji na kartę SD decydujący się na przejście na Ofertę SMART HD+ lub nowi Klienci, którzy zdecydują się na zakup i aktywowanie nowego startera z ofertą SMART HD+, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Multi+ do 30 czerwca. Więcej szczegółów dotyczących oferty nc+ na kartę SMART HD+ można znaleźć pod adresem www.ncplus.pl/bez-umowy.

na karte1

 

na karte2

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>