nc+: zawsze na temat

2013-03-21
Dynamicznie zmieniająca się oferta największych dostawców treści nie pozostawia żadnych wątpliwości. Programy tematyczne stają się esencją nowego trendu, który z marszu podbija serca milionów użytkowników. Dlatego nc+ stawia na lokalne produkcje dostępne wyłącznie dla swoich abonentów. MiniMini+, PLANETE+, teleTOON+, kuchnia+, nSPORT, DOMO+, Hyper+ i ale kino+ to programy, które wzbogacą ofertę uznanych dostawców treści tematycznych, takich jak BBC, DISCOVERY czy ANIMAL PLANET. Wszystkie programy – zgodnie z podstawowym założeniem platformy będą dostępne w jakości HD. 

Reality shows i dokumenty oraz treści selekcjonowane lub produkowane w kraju – to oferta, znajdująca coraz liczniejszą rzeszę fanów. Poprzez eksplorację niszy każdy widz otrzymuję porcję rozrywki bezpośrednio związanej z jego ukochanym hobby. Bez znaczenia, czy jest to gotowanie, projektowanie przestrzeni domu, gry komputerowe czy malowanki i wycinanki dla dzieci – każdy widz od kilku sezonów coraz głębiej zanurza się w zaskakujących pomysłach producentów. Zarówno Tomek Jakubiak, przekazujący tajemnice kuchni wielkanocnej, jak i Cortney i Robert Novogratz, tworzący najbardziej designerskie wnętrza z ciekawych i niedrogich substratów – stają się powoli gwiazdami nowej sceny, która skutecznie i zarazem przystępnie wyjaśnia najbardziej złożone czynności w nowym duchu “How to…”. 

“Kanały tematyczne to perełka w naszej ofercie programowej. Zainteresowania abonentów, ich pasje i sposoby spędzania wolnego czasu to strategiczny element nc+. Jeżeli możemy pomagać im w rozwijaniu nawet najbardziej nieprawdopodobnych pasji, to znaczy, że naprawdę na nowo definiujemy rozrywkę. – mówi Christian Anting, Wiceprezes ds. Programowych nc+.

Abonenci znajdą w nc+ to, z czego najbardziej znane były obydwie platformy – czyli prawie doskonałą kompozycję kanałów tematycznych. nc+ to 7 uznanych autorskich programów, takich jak cieszący się renomą i uznaniem filmowy ale kino+, pełen poruszających i kontrowersyjnych dokumentów PLANETE+, popularne, lifestylowe programy kuchnia+ i DOMO+, doskonale znany i wysoko oceniany przez ekspertów dziecięcy MiniMini+ oraz młodzieżowy teleTOON+/HYPER+ i nSport z najciekawszymi lokalnymi wydarzeniami sportowymi. Produkcje lokalne to przede wszystkim selekcja między setkami najlepszych propozycji z całego świata, przeplatana autorskimi formatami stanowiącymi warunek i podstawę odpowiedzi na potrzeby polskich widzów. 

Krótko podsumowując, produkcje własne, stanowiące trzon oferty kanałów tematycznych nc+ to:

PLANETE+
Jedyny polski kanał dokumentalny, w którym pokazywane są najlepsze produkcje z całego świata. Większość filmów emitowanych w PLANETE+ to premiery – filmy i programy, które nie były dotąd pokazywane przez żaden inny kanał telewizyjny w Polsce. 

kuchnia+
Pierwszy i jedyny polski kanał kulinarny, prawdziwa gratka dla amatorów i pasjonatów kuchni. Specjalnością stacji są autorskie programy z udziałem ekspertów i entuzjastów gotowania. 

DOMO+
Jedyna polska telewizja, która dostarcza inspiracji dla domu i ogrodu. W licznych autorskich programach i najlepszych produkcjach zagranicznych pokazuje najnowsze trendy branży wnętrzarskiej i architektury, sprawdzone rozwiązania i nowinki. 

MiniMini+
MiniMini+ to telewizja bezpieczna, wolna od agresji i przemocy. Prezentuje wartościowe animacje 
ze światowych wytwórni oraz klasykę polskiej animacji, z których wiele dostępnych
jest z tłumaczeniem migowym oraz audiodeskrypcją. Kanał produkuje też własne programy edukacyjne 

teleTOON+
teleTOON+ to jedyna polska telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje. 

HYPER+
HYPER+ to jedyny w Polsce blok programowy poświęcony tematyce gier wideo i nowych technologii. Na jego ramówkę składają się programy autorskie, przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Cyklicznie pojawiają się też najświeższe newsy z branży komputerowej oraz relacje z najważniejszych imprez growych, zawodów, targów etc. 

nSport
Autorski kanał - to pierwszy w Polsce sportowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oferta nSport HD to transmisje dużych wydarzeń piłkarskich i bokserskich oraz dobra publicystyka i reportaż sportowy.

Oferta nc+ zawiera również kompletny zestaw doskonale znanych i niezwykle popularnych 12 kanałów rodziny BBC i Discovery, również w jakości HD.  

 • BBC HD
 • BBC Knowledge HD
 • BBC LIFESTYLE
 • BBC ENTERTAINMENT
 • CBEEBIES
 • DISCOVERY CHANNEL HD
 • DISCOVERY HISTORIA
 • DISCOVERY WORLD
 • DISCOVERY SCIENCE
 • ANIMAL PLANET HD
 • ID INVESTIGATION DISCOVERY
 • TLC

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>