nc+ zaprasza na wieczory z piłkarską Ligą Mistrzów

2013-08-26

Już w najbliższy wtorek i środę poznamy uczestników fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Ze wszystkich rewanżowych spotkań kibicom w Polsce najwięcej emocji dostarczy mecz Legia - Steaua. Po zremisowanym 1:1 wyjazdowym spotkaniu w Bukareszcie, piłkarze Jana Urbana stoją przed ogromną szansa na awans. Mecze rewanżowe oraz relacje z losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej na platformie nc+.

legia s

Kwalifikacje tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wchodzą w decydującą fazę. Spotkania rewanżowe rozgrywane we wtorek i środę (27/28 sierpnia) transmitowane będą na CANAL+, CANAL+ Sport, nSport, CANAL+ Family2. Dodatkowo na platformie nc+ uruchomiane zostaną kanały 36 i 37.

Oczy większości kibiców w Polsce skierowane będą na Łazienkowską 3, gdzie aktualny Mistrz Polski, Legia Warszawa podejmie Steauę Bukareszt. W pierwszym wyjazdowym meczu warszawianie uzyskali korzystny wynik (1:1) i to oni wydają się być bliżej awansu do piłkarskiego raju. Wtorkowy wieczór z Ligą Mistrzów rozpocznie o 19:00 przedmeczowe studio nadawane z Pepsi Areny, a prowadzone przez Rafała Dębińskiego i Krzysztofa Marciniaka. Gośćmi będą Dariusz Tuzimek, Krzysztof Przytuła, Grzegorz Mielcarski, Paweł Golański i Maciej Murawski. Transmisja spotkania, które komentować będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn od 20:40 w CANAL+ i nSport.

„Doskakując jak małe pieski wyskakujące z bram - tak w rewanżu musi grać Legia. To będzie wojna! Krew, pot i łzy, tego na Legii nie zabraknie.” – przewiduje Kazimierz Węgrzyn, komentator CANAL+.

Od 23:00 studio pomeczowe. Do prowadzących dołączy Sławomir Stempniewski, który dokona analizy pracy sędziów.

Wtorkowy wieczór to nie tylko mecz Legii ze Steauą. Równolegle na CANAL+ Sport transmisja PAOK Saloniki - Schalke 04, komentowana przez Przemysława Pełkę oraz Leszka Orłowskiego. W CANAL+ Family2 spotkanie Arsenal Londyn - Fenerbahce Stambuł, które komentować będą Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski. Rewanż pomiędzy Austrią Wiedeń i Dinamo Zagrzeb poprowadzą Grzegorz Milko i Rafał Jezierski (kanał n36). Ponadto we wtorek i środę na kanale 37 platfomy nc+ od 20:40 „Multiliga Mistrzów”.

W środę kolejne mecze rewanżowe IV rundy. Od 17:55 na kanale 36 Zenit St. Petersburg - FC Pacos de Ferreira (komentarz: Wojciech Jagoda i Edward Durda). Studio Ligi Mistrzów od 20:45 w CANAL+ poprowadzą Marcin Rosłoń i Piotr Karpiński, a gośćmi będą, Przemysław Rudzki i Grzegorz Mielcarski. Od 20:40 w CANAL+ Sport AC Milan - PSV Eindhoven (komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński), nSport: Celtic Glasgow – Szachtior Karaganda (komentarz: Adam Marchliński i Rafał Nahorny), CANAL+ Family2: Real Sociedad - Olympique Lyon (komentarz: Rafał Dębiński i Leszek Orłowski), a na kanale 36: NK Maribor - Victoria Plznen (komentarz: Maciej Murawski i Cezary Olbrycht). Środowy wieczór z Ligą Mistrzów (CANAL+ Sport 23:00) zakończy się pomeczowym studiem.
Emocji związanych z rywalizacją najlepszych zespołów Europy nie zabraknie również w czwartek i piątek. Transmisje z losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów (czwartek, 17:45) i Ligi Europejskiej (piątek, 13:00) na antenie nSport.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>