nc+ z telefonem - unikalna oferta w ramach jednego abonamentu

2013-06-27

27 czerwca do punktów sprzedaży wchodzą nowe produkty łączone platformy cyfrowej nc+ i sieci mobilnej Orange. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietów oferty telewizyjnej z usługami telefonii komórkowej mogą zaoszczędzić do 150 zł na aktywacji i 477 zł na opłatach abonamentowych w ciągu całego okresu umowy. Kolejną nowością jest wzbogacenie uruchomionego w maju produktu nc+ z Internetem.  

W ramach oferty łączonej nc+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami Universe+ z telefonem i CANAL+ Silver z telefonem. To pierwsza na rynku propozycja łącząca najbogatszy kontent telewizyjny nc+ z planami taryfowymi wiodącego operatora telefonii komórkowej.

„Przygotowaliśmy dwa atrakcyjne produkty dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych wspólnych klientów” – powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki nc+. „Już w ramach tańszego pakietu w cenie 99 zł klienci otrzymają aż 500 minut, wymiennych na SMS-y, na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, a także dostęp do ponad 100 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych. Tym, którym  to nie wystarczy, polecamy pakiet zawierający limit  700 minut połączeń i dostęp do unikalnej telewizyjnej oferty premium, a wszystko to w ramach jednego rachunku” – dodaje.  

Universe+ z telefonem dostępny za 99 zł miesięcznie to:

- 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w HD
- nowoczesny dekoder z dyskiem twardym, m.in. mediaBOX+
- zaawansowany smartfon Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC
- 500 minut połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
- nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez okres 6 miesięcy
- bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver (CANAL+ Family, CANAL+ Family2) przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.

CANAL+ Silver z telefonem w cenie 149 zł to oferta, dzięki której klient otrzymuje w ramach abonamentu aż 700 minut połączeń, wymiennych na    SMS-y, do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, pakiet 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej oferty CANAL+ Platinum przez okres do 2 miesięcy.
Na 6 kanałach premium z nowej rodziny CANAL+ (CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+ Family2, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Sport) klienci zobaczą najnowsze kinowe hity i seriale z największych studiów filmowych oraz najbardziej spektakularne wydarzenia sportowe. Już niebawem m.in. głośna amerykańsko-brytyjska produkcja fantasy „Królewna Śnieżka i łowca” z Charlize Theron i Christen Stewart oraz francusko-hiszpańska komedia z Jeanem Reno „Faceci od kuchni”, a także amerykańskie seriale - mroczny „ The Following” z Kevinem Baconem i 5. sezon sensacyjnego „Mentalisty”. Na kibiców czekają  niepowtarzalne emocje związane z rozpoczynającym się wkrótce sezonem rozgrywek polskiej ekstraklasy, najsilniejszych europejskich lig piłkarskich – angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej oraz najbardziej elitarnych rozgrywek - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA. 

Abonenci, którzy kupią łączoną ofertę nc+ z telefonem przez internet lub za pośrednictwem Call Center, mogą liczyć na dodatkowe minuty na połączenia do wszystkich sieci, a także dłuższy okres bezpłatnego dostępu do oferty premium nc+. Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.

nc+ z telefonem to już kolejny produkt uruchomiony we współpracy z Orange. Od 27 czerwca za pośrednictwem Internetu i Call Center będzie dostępna wzbogacona oferta nc+ z Internetem, która weszła do sprzedaży w maju br. W jej ramach nowi klienci podpisujący umowy otrzymają darmowy dostęp do pakietu CANAL+ Silver przez okres do 4 miesięcy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>