nc+: rozrywka dostosowana do potrzeb

2013-03-21
nc+ to nie tylko telewizja, ale szeroko rozumiana rozrywka, która doskonale dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klienta. W ramach różnorodnych serwisów VoD,  nc+ oferuje tysiące filmów i programów dostępnych o dogodnej porze. Specjalnie dla kibiców nc+ uruchamia również kanały sportowe premium, tak by fani sportu nie przegapili żadnego emocjonującego wydarzenia.

Usługa VOD+ to zarówno wypożyczalnia największych hitów prosto z sal kinowych, jak i stały dostęp do wielu na bieżąco odświeżanych kolekcji programów pochodzących od uznanych dostawców treści.

Wśród nich jest unikalny serwis VOD+ Seriale, dostępny w pakiecie CANAL+ GOLD. Tylko tu można oglądać najnowsze, kultowe amerykańskie seriale już kilka dni po premierze w USA. Fani takich serii jak Californication, Mentalista czy  The Following z pewnością nie będą czuli się zawiedzeni. 

TVP.PL Prapremiery to wybór rodzimych produkcji TVP. Na tydzień przed premierą można oglądać tu odcinki „Na dobre i na złe”, „M jak Miłość” czy „Klan”. 

Kolekcja CANAL+PLATINUM umożliwia oglądanie na życzenie najciekawszych programów z anteny CANAL+. Będzie tu można zobaczyć już w kwietniu tak uznane tytuły, jak  „Różyczka”, „Mamut”, czy „Przetrwanie”. 

Obydwa serwisy dostępne są w pakiecie CANAL+ PLATINUM.

nc+ to również dynamiczna ramówka. Kiedy równolegle będą odbywały się znaczące wydarzenia sportowe, specjalnie dla widzów CANAL+ będą uruchamiane eventowe kanały CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT4. Kibice sami zdecydują, które spośród nadawanych równolegle transmisji będą chcieli oglądać.

Prawdziwy smak bogactwa treści dostępnych w każdej chwili można poczuć po podłączeniu dekodera nc+ do internetu. Z pomocą technologii streaming u uzyskujemy dostęp do drugiej, niezwykle znacznie rozszerzonej biblioteki filmów i programów takich, jak  kinoświat, HBO OD, dzieci, TVP.pl NAJLEPSZE, TVN player i 18+. 
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>