nc+: pakiety dokładnie takie jak Ty

2013-03-21
nc+ to dziedzictwo dwóch najbardziej konkurencyjnych dostawców cyfrowej rozrywki w Polsce. Latami obydwie firmy zyskały rzeszę klientów, którzy pozostali wierni swoim wyborom, a ulubione treści i funkcje platform stawały się ikonami.  

„Podstawą koncepcji nc+ jest oferta idealnie dopasowana do potrzeb. Wszystko przygotowaliśmy tak, aby jej mocny smak można było poczuć w każdym pakiecie nieważne, czy jesteśmy fanami kina lub sportu, czy dopiero zaczynamy przygodę z cyfrową rozrywką” – powiedział Julian Verley, prezes zarządu nc+.

nc+ to zupełnie inna filozofia tworzenia, która powstała ze zderzenia dwóch różnych koncepcji podejścia nie tylko do treści, ale przede wszystkim do przyjaznej technologii, otwierającej przed widzem zupełnie nowe możliwości. Główną oś oferty nowej platformy stanowią doskonała jakość obrazu, kanały dostępne na wyłączność i technologia, która przez funkcje takie jak multiroom, multiscreen, PVR i VOD sprawia, że każdy, kto chociaż raz spróbuje smaku nc+ na zawsze zapomni, 
jak wcześniej wyglądała telewizja. 

COMFORT+, UNIVERSE+, CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD, CANAL+ PLATINIUM, ALL INCLUSIVE+ to sześć pakietów, które na nowo definiują oblicze rozrywki w naszym kraju. Już podstawowa oferta to aż 17 kanałów w jakości HD i dostępność dekodera z funkcją PVR w pierwszym segmencie cenowym zaczynającym się od 39 PLN. COMFORT+ to razem 70 propozycji programowych, w tym wszystkie najchętniej oglądane polskie kanały. 

Kolejny pakiet UNIVERSE+ to jeszcze większy zastrzyk jakości HD. W dostępnych 108 programach aż 34 nadawane są w wysokiej rozdzielczości. W tym segmencie to bezkonkurencyjna oferta - zawiera precyzyjnie wyselekcjonowaną paletę najlepszych kanałów tematycznych na rynku dostępną już za 59 PLN.  

CANAL+ SILVER to emocje dla każdej rodziny, zarówno tej która pasjami ogląda produkcje rodem z Hollywood, jak i tej, która silnie pielęgnuje najlepsze sportowe tradycje – to za sprawą programów CANAL+ Family HD i CANAL+Family 2 HD. 110 kanałów, w tym 36 w jakości HD daje ogromną różnorodność treści i doskonałe dopasowanie do wymagań zarówno milusińskich, młodzieży jak i dorosłych. Srebrny pakiet jest dostępny za 79 PLN. 

Kiedy srebro zastępuje kolor złoty, na ekranie pojawiają się aż 4 programy z rodziny CANAL+. Ucztę dla kinomana otwierają dwa najbardziej filmowe kanały w Polsce – CANAL+ FILM oraz CANAL+ FILM2. Każdy, kto zdecyduje się na złoty pakiet dysponuje dostępem do VOD+ - wirtualnej wypożyczalni filmów dostępnych w każdym momencie. Częścią opcji VOD+ są również kolekcje – takie jak Seriale+ - oferujące odcinki najpopularniejszych serii z całego świata już kilka dni po premierze. Ponadto pakiet można rozszerzyć o wszystkie kanały ze stajni HBO (HBO HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD) i HBO OD – czyli selekcję filmów na żądanie. Cena CANAL+GOLD zaczyna się od 99 PLN. 

CANAL+ PLATINUM  to absolutne igrzyska dla fanów sportu. Najwięcej piłki nożnej – Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, ligi hiszpańska, włoska, francuska, angielska i polska. Ponadto żużel, NBA, sporty walki i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. 

Aby żaden kibic piłki nożnej nigdy nie miał problemu z przekonaniem swojej rodziny do platynowego pakietu, nc+ zapewnia pełen pakiet 6 programów CANAL+, możliwość dokupienia kanałów HBO oraz opcję VOD+ z kolejnymi bibliotekami filmowymi: Premiery TVP.pl (z premierowymi odcinkami najlepszych seriali Telewizji Polskiej) i CANAL+ PLATINUM (wybór filmów prezentowanych na antenie nowej rodziny kanałów CANAL+). Łącznie 114 kanałów, w tym aż 40 w jakości HD za 119 PLN. 

Wszystko w cenie pakietu – to największa i najpełniejsza oferta na rynku. ALL INCLUSIVE+ to synonim słowa więcej. 130 kanałów i 50 programów w jakości HD. HBO, Pakiet 5 kanałów FILMBOX, History HD i Sundance HD, 2 kanały Cinemax, oferta Redlight HD (4 kanały dla dorosłych), pełna biblioteka VOD+ i dostęp do 6 zbiorów netVOD+ - wzbogaconej części opcji VOD+ dostępnej po podłączeniu dekodera do internetu (TVN player, HBO OD, TVP.PL Najlepsze, dzieci, kinoświat, 18+). ALL INCLUSIVE+ to pełny smak nc+, który jest jeszcze bardziej intensywny, dzięki innowacyjnej technologii. Telewizja nawet w 6 pomieszczeniach, dzięki nowej funkcji Multiroom, oferta platformy na smartfonie i tablecie w dowolnym miejscu i czasie, – dzięki aplikacji nc+ GO. Ponadto możliwość skorzystania z największych zbiorów muzycznych na żądanie, – dzięki usłudze WiMP. Mięsięczny bilet na podróż w standardzie ALL INCLUSIVE+ to 199 PLN z absolutną gwarancją zadowolenia, niezapomnianych chwil i unikalnych wspomnień. 
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>