Nagrodzony dwoma Złotymi Globami 2014 „Brooklyn 9-9” już w styczniu w CANAL+

2014-01-13

Serial komediowy „Brooklyn 9-9” otrzymał dwie statuetki podczas 71. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Widzowie CANAL+ będą mogli oglądać go jako pierwsi w Polsce już od 23 stycznia w każdy czwartek o 21:00.

Brookyn9-9

Tegoroczny amerykański przebój komediowy „Brooklyn 9-9” („Brooklyn Nine-Nine”) zdobył nagrodę w kategorii najlepszy serial komediowy, pokonując tak silną konkurencję, jak „Współczesna rodzina", „Teoria Wielkiego Podrywu", „Dziewczyny" oraz „Parks and Recreation". Serial został też wyróżniony w kategorii aktorskiej. Andy Samberg, który gra główną rolę detektywa Jake’a Peralty, pokonał Jasona Batemana, Dona Cheadle,  Michaela J. Foxa i Jima Parsonsa. Samberg to aktor komediowy, raper i scenarzysta, który razem z Jormą Taccone i Akivą Schafferem tworzy grupę komików The Lonely Island. Od 2005 do 2012 występował w amerykańskim programie „Saturday Night Live”, gdzie zasłynął z tworzenia zwariowanych skeczy z serii Digital Short, za które był 6-krotnie nominowany do nagrody Emmy (statuetkę zdobył w 2007 roku). Po 7 latach, w 2012 roku, postanowił odejść z programu i skupić się na karierze filmowej.

„Brooklyn 9-9”, który w CANAL+ startuje 23 stycznia o 21:00, to opowieść o grupie błyskotliwych policjantów, którym wyraźnie brakuje dyscypliny i przywódcy. Na co dzień zajmują się głównie niezdrową rywalizacją, plotkowaniem, flirtowaniem i dokuczaniem sobie wzajemnie. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowódcą ich posterunku zostaje Ray Holt, kapitan z 30-letnim stażem, który przestrzega określonych zasad i tego samego wymaga od podwładnych. Teraz gwiazda komisariatu, błyskotliwy detektyw Jake Peralta, który nigdy nie przejmował się przestrzeganiem reguł musi zmienić dotychczasowy sposób działania. Jego partnerką i rywalką w prywatnym wyścigu o jak największą liczbę aresztowań jest detektyw Amy Santiago (w tej roli Melissa Fumero, „One Life to Live”, „Plotkara”. Wychowana z siedmioma braćmi, Amy jest w każdej dziedzinie nastawiona na rywalizację. Równie obsesyjna, jak jej nowy szef, widzi w nim ideał… i własne odbicie. Prawą ręką Holta zostaje sierżant Terry Jeffords (Terry Crews, „Druhny” „Wszyscy nienawidzą Chrisa”), który przeszedł załamanie nerwowe po tym, jak żona urodziła mu bliźnięta. Przeraża go myśl, że dziewczynki będą dorastały bez ojca, gdyż on cały czas spędza w pracy. Najsilniejszą osobowością na posterunku jest bezkompromisowa i seksowna Rosa Diaz (Stephanie Beatriz, „Współczesna rodzina”, „Podkomisarz Brenda Johnson”), w której podkochuje się Charles Boyle (Joe Lo Truglio, „Ralph Demolka”, „Supersamiec”), fajtłapowaty detektyw, który nie jest ani wysportowany, ani zbyt inteligentny, a jeśli odnosi jakiekolwiek sukcesy, to dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy. Galerię pracowników posterunku wzbogaca ekscentryczna Gina Linetti (Chelsea Peretti, „Parks and Recreation”, „Kroll Show”), która uwielbia wtrącać się w sprawy innych i jest przy tym bardzo bezpośrednia.

W pierwszym sezonie gościnnie pojawiają się, m.in. Stacy Keach („Dziedzictwo Bourne’a”, „Więzień nienawiści”), Dean Winters („Rockefeller Plaza 30”, „Oz”), Mary Elizabeth Ellis („U nas w Filadelfii”) i Patton Oswalt (serial „Justified”). Twórcami serialu są Dan Goor („Parks and Recreation”, „Late Night with Conan O'Brien”) oraz Michael Schur (seriale „Parks and Recreation” i „Biuro”).

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>