Nagrodzone Emmy produkcje „Fargo”, „Masters of Sex” i „Piraci” jesienią w nc+

2014-08-27
Już jesienią  Ale kino+ i CANAL+ - autorskie kanały platformy nc+ - pokażą nagrodzone Emmy seriale „Fargo”, „Masters of Sex” i „Piraci”. Abonenci nc+ nadal mogą oglądać inne wyróżnione w tym roku produkcje, takie jak: „Brooklyn 9-9”, „House of Cards II”, „Kłamstwa na sprzedaż III” i „Siostra Jackie VI”. W październiku Ale kino+ pokaże wyróżniony trzema statuetkami Emmy (najlepszy miniserial, reżyseria oraz casting) „Fargo” - serial nawiązujący do kultowego filmu z 1996 roku w reżyserii braci Coen. Produkcja nie jest bezpośrednią kontynuacją fabuły, ale podobnie jak w pierwowzorze rozgrywa się w małym, spokojnym miasteczku, w którym dochodzi do makabrycznych zbrodni. Serial obfituje w groteskę, makabrę i czarny humor, a rewelacyjny, nominowany do Emmy scenariusz uzupełniają także wyróżnione przez Akademię Telewizyjną kreacje aktorskie Billy’ego Boba Thorntona, Martina Freemana, Colina Hanksa i Allison Tolman.

W serialu „Masters of Sex”, którego emisję Ale kino+ rozpocznie już 2 września o 22:00 doskonałe, również nominowane do Emmy role stworzyli Lizzy Caplan, Beau Bridges i nagrodzona statuetką Allison Janney. Serial przedstawia prawdziwą historię doktora Williama Mastersa i jego asystentki Virginii Johnson, którzy w latach 50. rozpoczęli badania nad ludzką seksualnością. Z czasem doprowadziły one do rewolucji obyczajowej, a seks przestał być tematem tabu. „Masters of Sex” był nominowany w tym roku również do Złotego Globu w kategorii „najlepszy serial dramatyczny”.

Tegoroczna produkcja  „Piraci” (Black Sails), najnowszy serial w ofercie CANAL+, który wystartuje już 14 września o 21:00 został doceniony przez Amerykańską Akademię Telewizyjną statuetką Emmy za montaż dźwięku i efekty specjalne. Licząca 8 odcinków seria była nominowana do Emmy za czołówkę i najlepszy muzyczny motyw przewodni. Nad stroną wizualną „Piratów” czuwa jeden z jego producentów Michael Bay („Transformers”, „Pearl Harbour”), co gwarantuje dynamiczną akcję i kinowy rozmach. Pierwszy sezon skupia się na kapitanie Flincie (w tej roli Toby Stephens) i jego obsesyjnym pragnieniu wytropienia i przejęcia hiszpańskiego okrętu-skarbca Urca de Lima. Akcja toczy się w kontrolowanym przez piratów porcie Nassau na wyspie New Providence, a wśród bohaterów znaleźć można postacie historyczne, piratów, takich jak Charles Vane (Zach McGowan), Jack Rackham (Toby Schmitz) czy Anne Bony (Clara Paget).

Abonenci nc+ nadal mogą oglądać inne wyróżnione w tym roku produkcje. Jest wśród nich serial komediowy „Brooklyn 9-9”, nagrodzony Emmy za najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym lub programie rewiowym. Warto przypomnieć, że produkcja zdobyła już w tym roku Złoty Glob w kategorii „najlepszy serial komediowy”  oraz drugi dla Andy’ego Samberga za najlepszą męską rolę komediową w serialu. W sierpniu i we wrześniu „Brooklyn 9-9” można oglądać w serwisie CANAL+ VOD.

W tym roku Emmy zdobył również serial „House of Cards”, którego oba sezony pokazało Ale kino+. Akademia Telewizyjna doceniła go tym razem za dźwięk. Obecnie drugi sezon można oglądać w Ale kino+ w ramach emisji powtórkowych.

Produkcje, które święciły triumfy podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Emmy są także dostępne w serwisie SERIALE+ na platformie nc+. Serial „Kłamstwa na sprzedaż III” (House of Lies 3) zdobył statuetkę za scenografię, a „Siostra Jackie VI” (Nurse Jackie VI) została tym razem nagrodzona za „dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (półgodzinnym) i animowanym”.

Pełna lista produkcji nagrodzonych Emmy 2014, dostępnych na platformie nc+:

„Piraci” (Black Sails) – CANAL+, PREMIERA: niedziele od 14 września o 21:00, dwa odcinki
„Fargo” – Ale kino+, PREMIERA: październik 2014
„Masters of Sex” – Ale kino+, PREMIERA: wtorki od 2 września o 22:00
„House of Cards II” – Ale kino+ 
„Brooklyn 9-9” –  CANAL+ VOD
„Kłamstwa na sprzedaż III” (House of Lies 3) – SERIALE+
„Siostra Jackie VI” (Nurse Jackie VI) – SERIALE+


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>