Na rynek wchodzi interaktywny magazyn na tablety „Mamy i MiniMini+”

2013-11-27

„Mamy i MiniMini+” to nowy e-magazyn skierowany do rodziców przedszkolaków. Dorośli znajdą w nim interesujące artykuły i porady, natomiast maluchy  będą mogły skorzystać z edukacyjnej oferty gier i zabaw. Od dziś magazyn jest dostępny nieodpłatnie w wersji na tablety z systemem iOS oraz Android. Wydawnictwo stworzone przez Media Service Zawada powstaje we współpracy z telewizją MiniMini+.

Mamy i MiniMini plus logo
 
Magazyn skierowany jest głównie do rodziców dzieci w wieku 3-6 lat, jednak w odróżnieniu od typowych publikacji parentingowych zawiera znacznie bardziej rozbudowaną część przeznaczoną dla najmłodszych. Na 16 stronach magazynu mali czytelnicy znajdą interaktywne gry oraz zabawy z ulubionymi bohaterami znanymi z kanału MiniMini+. Otrzymają również możliwość odtwarzania programów znanych z ramówki stacji dziecięcej docenianej zarówno przez rodziców jak i specjalistów z branży.  W części parentingowej omawiane są bieżące tematy, będące w kręgu zainteresowań każdego rodzica takie jak zdrowie, zabawy z dzieckiem czy podróże.
 
- Nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwem Media Service Zawada w nowym obszarze, po wydawnictwie drukowanym (Magazyn MiniMini+) przyszła kolej na interaktywny magazyn przeznaczony na tablety. Dzięki temu, że e-magazyn „Mamy i MiniMini+” jest bezpłatny, nasi mali widzowie będą mieli szerszy dostęp do zabaw i programów, które specjalnie dla nich udostępniamy – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.
 
W pierwszym numerze znajduje się m.in. artykuł poświęcony wyprawie z dzieckiem na narty, przepis Roberta Sowy na ciasto marchewkowe, felieton psychologa Miłosza Brzezińskiego oraz propozycje wspólnych zabaw z maluchami.
 
Pierwszy numer otrzyma wsparcie promocyjne w postaci kampanii telewizyjnej w MiniMini+, reklam wewnętrznych w magazynach Media Service Zawada oraz kampanii on-line na stronach MiniMini+youtube.pl oraz eDziecko.pl.
 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>