MiniMini+ uruchamia nowy minisite dla fanów „Stacyjkowa”

2013-12-03

W poniedziałek, 2 grudnia na stronie miniminiplus.pl został uruchomiony minisite dedykowany animacji „Stacyjkowo”. Wielbiciele bajki o lokomotywach znajdą na nim m.in. różnego rodzaju aktywności, gry oraz tapety. Podstrona powstała w związku ze zbliżającą się premierą filmu „Stacyjkowo: Ciuchcie na ratunek”, która odbędzie się w Mikołajki o godz. 19:55.

STACYJKOWO

W specjalnej sekcji zamieszczonej na stronie miniminiplus.pl dzieci mogą bawić się ze swoimi ulubionymi bohaterami z serialu „Stacyjkowo”. Znajdują się w niej zabawy typu „labirynt”, „połącz kropki”, „znajdź różnice” i wiele innych. Maluchy mogą pomóc lokomotywom znaleźć drogę na stację, zdobyć odznakę „Patrolu Torowego”, wykonać własnego Patrolowca, a także wykazać się spostrzegawczością i refleksem. Na podstronie znajduje się także 11 kolorowych tapet do pobrania za darmo, galeria zdjęć, informacje na temat produkcji oraz godziny emisji bajki.

- Maluchy coraz częściej korzystają z gier i aplikacji, dlatego staramy się naszą ofertę telewizyjną wzbogacać o dodatkowe aktywności internetowe. Mali widzowie MiniMini+ bardzo chętnie korzystają z bezpłatnych zabaw znajdujących się na naszej stronie. To w sekcji z grami spędzają najwięcej czasu, w ciągu ostatnich trzech miesięcy odnotowaliśmy 450 tysięcy odsłon – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+. - Aktualnie pracujemy nad kolejnym minisitem z edukacyjnymi grami i zabawami dla najmłodszych, który będzie dedykowany serialowi „Kotka Pusia” – dodaje Szwakopf.

Serial „Stacyjkowo” jest emitowany w MiniMini+ od 2010 roku. Do tej pory pokazano już 4 sezony tej animacji. W mikołajkowy piątek o godz. 19:55 polscy widzowie będą mogli obejrzeć po raz pierwszy film „Stacyjkowo: Ciuchcie na ratunek”. To opowieść o kolejnych perypetiach sympatycznych lokomotyw: główny bohater, Willson, dołącza do ekipy ratunkowej przeznaczonej do zadań specjalnych i zostaje prawdziwym bohaterem. Animacja uczy małych widzów odpowiedzialności, współpracy oraz znaczenia prawdziwej przyjaźni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>