Minimini+ promuje aktywność fizyczną i spędzanie czasu w wolnego z rodziną

2013-08-29

Stacja MiniMini+ objęła patronatem ogólnopolską akcję społeczną „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal” organizowaną przez Stowarzyszenia Sportowe Maluszki. Jej celem jest budowanie świadomości rodziców w zakresie istoty wspólnego, aktywnego spędzania czasu z dziećmi i jego pozytywnego wpływu na wzmacnianie więzi rodzicielskich. Patronem honorowym akcji został Rzecznik Praw Dziecka.

LOGO_AKTYWNA RODZINA_RELACJE NA MEDAL

Akcja została zaplanowana z myślą o rodzicach, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat kształtowania pozytywnych relacji z dziećmi i budowania ich poprzez wspólną aktywność sportową.

- Dbając o prawidłowy rozwój maluchów pragniemy prezentować dobre wzorce, dlatego zdecydowaliśmy się objąć patronatem akcję społeczną „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal”. Telewizja MiniMini+ wspiera rodziców w procesie wychowawczym i zachęca swoich widzów do różnych aktywności. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest wspieranie inicjatyw, które wpisują się w edukacyjny charakter naszej stacji – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Akcja „Aktywna Rodzina – Relacje na Medal” obejmuje cykl 27 spotkań odbywających się w 26 miastach Polski, m.in.: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Kielcach, Rzeszowie, Szczecinie czy Toruniu. Warsztaty będą prowadzone we wrześniu i październiku br. przez znanego psychologa i pedagoga rozwoju człowieka, „Supernianię” Dorotę Zawadzką. Tematy spotkań to: stymulacja rozwoju społecznego i emocjonalnego małych dzieci przez zabawę w grupie rówieśniczej, budowanie więzi miedzy rodzicem a dzieckiem czy wpływ rodzinnej aktywności sportowej na umacnianie tych relacji.

Zapisy prowadzone są od czwartku, 29 sierpnia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie AktywnaRodzina.org. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a o zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>