MiniMini+ nagrodzone Telekamerą 2014

2014-02-04

MiniMini+, autorska stacja platformy nc+, otrzymała nagrodę podczas uroczystej gali Telekamery Tele Tygodnia 2014. Wydawnictwo Bauer, organizator ogólnopolskiego plebiscytu, przyznało MiniMini+ Telekamerę za to, że od 10 lat promuje pozytywne wartości i mądrze wychowuje małych widzów. Wyróżnienie odebrał prezes platformy nc+ Julien Verley.

MiniMini+ HDW poniedziałek, 3 lutego w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się wielka gala Telekamery Tele Tygodnia 2014. Podczas XVII edycji ogólnopolskiego plebiscytu organizowanego corocznie przez Wydawnictwo Bauer rozdano nagrody najpopularniejszym gwiazdom serialom i programom telewizyjnym. Telekamery otrzymały także wybrane kanały tematyczne. Prezes platformy nc+ Julien Verley odebrał statuetkę dla kanału dziecięcego MiniMini+. Organizator w uzasadnieniu podkreślił, że MiniMini+ już od 10 lat wychowuje olejne pokolenia małych widzów dzięki bezpiecznej i edukacyjnej ofercie programowej. Stacja została powołana do życia w grudniu 2003 roku i był to pierwszy polski kanał skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

- MiniMini+ to wyjątkowy kanał w ofercie nc+, ponieważ już od przeszło 10 lat prezentuje edukacyjne programy dla najmłodszych. Robimy co w naszej mocy, aby wspierać rodziców w procesie wychowawczym - to dzięki staraniom, zaangażowaniu oraz wartościom jakie reprezentuje MiniMini+, stacja stała się telewizją dziecięcą numer 1 w Polsce - mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

- MiniMini+ to telewizja bezpieczna, pozbawiona agresji i nieodpowiednich dla maluchów treści. To stacja, która uczy poprzez zabawę i oferuje wartościowe bajki z ulubionymi bohaterami maluchów. Dzieci i rodzice to doceniają, na co wskazują wyniki oglądalności stacji. Cieszy nas, że grono specjalistów zajmujących się tematyką telewizyjną także docenia MiniMini+. Specjalna nagroda przyznana przez Wydawnictwo Bauer to dla nas dowód, że stworzyliśmy wartościowy kanał, który wzbudza sympatię i zaufanie liderów opinii - powiedziała Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.

W ubiegłym roku MiniMini+ otrzymało Telekamerę dla najlepszej stacji telewizyjnej w kategorii „Kanały Dziecięce”. Nagroda ta została przyznana przez widzów w ogólnopolskim głosowaniu. MiniMini+ zdobyło najwięcej głosów, dystansując pozostałych nominowanych: Nickolodeon, Cartoon Network, Disney XD i Polsat Jim Jam.

Od listopada 2012 roku MiniMini+ jest liderem stacji dziecięcych - zajmuje pierwsze miejsce w rankingach oglądalności w grupie 4+. W roku 2013 udział MiniMini+ w rynku wyniósł 0,77% i odnotował wzrost o 22% w stosunku do roku 2012.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>