INTERAKTYWNY ŚWIAT RYBKI MINIMINI DLA NAJMŁODSZYCH INTERNAUTÓW

2015-12-21


W grudniu MiniMini+, polski kanał skierowany do najmłodszych widzów, obchodzi urodziny. Od 12 lat wesoła Rybka MiniMini uczy i bawi kolejne pokolenia dzieci, a z okazji swojego święta przygotowała wyjątkową niespodziankę dla maluchów. Pod adresem www.miniminiplus.pl najmłodsi internauci znajdą zupełnie nowy, bajkowy świat.

W poniedziałek, 21 grudnia wystartowała nowa, animowana strona stacji MiniMini+, która zachęca dzieci do zabawy i interakcji. Rybka MiniMini jest przewodnikiem po witrynie – oprowadza maluchy po kolejnych sekcjach i zachęca do poznawania świata postaci, świata filmów, świata gier i świata zabaw. Każdy świat to osobna bajkowa przestrzeń odróżniająca się graficznie i stworzona w oparciu o różne animacje.

- W centrum naszych zainteresowań jest mały widz MiniMini+. Zależało nam na tym, aby oddać w jego ręce cudowny, bajkowy świat, w którym doskonale się odnajdzie. Z tego powodu skupiliśmy się na warstwie wizualnej. Przenieśliśmy animowaną rzeczywistość znaną maluchom z telewizji na stronę internetową. Chcieliśmy, aby każdy element był dopracowany, poruszał się i żył, dzięki czemu przyciąga uwagę dziecka i zachęca do interakcji – opowiada Łukasz Słotwiński, dyrektor działu kreacji platformy nc+.

W nowym serwisie www.miniminiplus.pl wszystkie najważniejsze aktywności skupiają się wokół bajkowych postaci znanych dzieciom z anteny stacji. Każda postać kieruje do związanych z nią gier, zabaw i filmów. Rybka MiniMini, jako brand hero kanału, również będzie miała swoją własną sekcję, w której dzieci będą mogły bawić się ze swoją ulubienicą. Dla rodziców zostało przygotowane osobne menu „Dla mamy i taty”, w którym znajdują się informacje o wydarzeniach, konkursach, produktach ze świata Rybki MiniMini+ oraz program telewizyjny.

- Na nowej stronie stacji MiniMini+ świat dzieci został oddzielony od świata dorosłychPrzestrzeń dla dzieci to przede wszystkim nauka i zabawa z ulubionymi postaciami z bajek, w tym oczywiście z ikoną stacji –  Rybką MiniMini. Materiały zamieszczone w serwisie, nawigacja oraz projekt graficzny zostały specjalnie dostosowane do potrzeb, umiejętności oraz zainteresowań przedszkolaków – mówi Paweł Ostrowski, dyrektor działu projektów internetowych i e-commerce platformy nc+.

Na stronie www.miniminiplus.pl znajdują się bezpłatne edukacyjne gry i zabawy, wycinanki, kolorowanki elektroniczne i przeznaczone do druku oraz filmiki.

Strona posiada wersję na tablety.Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>