Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

2014-06-23

Michał Jarocki obejmie od 1 lipca stanowisko dyrektora ds. sportu platformy nc+. Będzie on odpowiedzialny za strategię kanałów sportowych nc+ (CANAL+ Sport i nSport), pozyskiwanie praw telewizyjnych oraz zarządzanie pracą redakcji sportowej.

Nowy dyrektor ds. sportu platformy nc+ rozpocznie pracę 1 lipca, przed startem nowego sezonu. Zastąpi Tomasza Smokowskiego, który dzięki tej zmianie skoncentruje się na pracy dziennikarskiej i komentowaniu najważniejszych wydarzeń dostępnych w kanałach sportowych nc+.

- Bardzo się cieszę, że nasz zespół wzmacnia menedżer z tak dużym i bogatym doświadczeniem. Michał  skoncentruje się na rozwoju biznesu i zarządzaniu prawami telewizyjnymi będącymi w portfolio nc+, a jego głównym celem będzie wzmocnienie ekskluzywności i różnorodności naszej oferty sportowej.  Zmianę  tę planowaliśmy w porozumieniu z Tomaszem Smokowskim od pewnego czasu. Tomek będzie mógł ponownie w pełni oddać się pracy dziennikarza sportowego, którą kocha -  mówi Manuel Rougeron, wiceprezes ds. programowych platformy nc+.

Michał Jarocki jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Ma również dyplom Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Prawo i Finanse Europejskie. W trakcie kariery zawodowej pracował m.in. w dziale marketingu LOT S.A. Następnie przez blisko 11 lat w Telewizji Polskiej SA, gdzie odpowiadał m.in. za zarządzanie prawami sportowymi. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży na Europę Wschodnią w agencji MP&Silva specjalizującej się w dystrybucji telewizyjnych praw sportowych.

- Używając terminologii sportowej, mogę powiedzieć, że przychodzę do zespołu mistrza Polski na rynku telewizyjnym. Ta praca będzie dla mnie zaszczytem i ogromnym wyzwaniem. Moim głównym celem będzie jak największa satysfakcja widzów kanałów sportowych nc+. Mając do dyspozycji świetny zespół, wiem, że realizacja tego celu będzie łatwiejsza do osiągnięcia – zapowiada nowy dyrektor ds. sportu platformy nc+.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>