Mecze rewanżowe ligi europejskiej UEFA już 2 maja

2013-04-30
W najbliższy czwartek poznamy finalistów LE UEFA. Dwa najlepsze zespoły tegorocznych rozgrywek zmierzą się 15 maja w Amsterdamie. Zanim jednak do tego dojdzie kibiców czekają dwa emocjonujące mecze. 2 maja Benfica podejmie Fenerbahce, natomiast  Chelsea Londyn zmierzy się ze szwajcarskim FC Basel. Transmisję z obu spotkań będzie można obejrzeć o godzinie 21:05 na platformie nc+. A już o 20:30 zapraszamy na studio z udziałem ekspertów, które poprowadzi Piotr Karpiński.

Benfica Lizbona – Fenerbahce Stambuł

W ubiegłym tygodniu Fenerbahce Stambuł wygrało przed własną publicznością z Benfiką Lizbona 1:0.
Bramkę dla gospodarzy zdobył Egemen Korkmaz.
- Benfica  przywiozła ze Stambułu dobry wynik. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki tam grała nawet bardzo dobry. Innymi słowy u siebie nie może powtórzyć tak słabego występu. Jeśli powróci do swojej filozofii gry, a w zasadzie jeśli Fenerbahce jej na to pozwoli, „Orły” polecą do Amsterdamu na finał, bo na własnym boisku z całą pewnością są w stanie strzelić gola, a rywal osłabiony brakiem wykartkowanego Pierra Webo niekoniecznie musi odpowiedzieć. To oczywiście tylko gdybanie i dywagacje. Turcy z całą pewnością są drużyną na tyle doświadczoną i jakościowo dobrą, że i ich udział w finale nie będzie uważany za niespodziankę. Kluczem do ich sukcesu mógłby być Joseph Yobo - doświadczony stoper, który jest teraz u szczytu swoich możliwości – twierdzi Sergiusz Ryczel, komentator nc+.

Spotkanie będzie można obejrzeć w CANAL+ SPORT HD o godzinie 21:05.

Chelsea Londyn – FC Basel

Nie da się ukryć, że szanse FC Basel na awans do finału Ligi Europejskiej UEFA są niewielkie. Szwajcarzy nie potrafili utrzymać remisu na własnym stadionie i przegrali mecz w 94 minucie.
- Bramka Davida Luiza najprawdopodobniej zakończyła piękną przygodę dzielnych Helwetów i odebrała nadzieję tym kibicom, którzy wierzyli że Dawid może pokonać Goliata. Chelsea jest już tylko o dwa kroki od historycznego sukcesu, jakim byłoby zdobycie trzeciego z europejskich pucharów. Ta historia może mieć w dodatku swojego wielkiego bohatera. Frankowi Lampardowi brakuje już tylko dwóch goli, by wyprzedzić legendarnego dla kibiców „The Blues” Bobby’ego Tamblinga, który przez 11 lat gry w Chelsea zdobył 201 bramek. Życzę Frankowi, by pobił ten rekord, bo swoją karierą w pełni na to zasłużył. Skoro FC Basel ma odpaść, to niech to się stanie za sprawą Lamparda, który jest żywą legendą Chelsea. Legendą, której nie potrafi uszanować tylko jeden człowiek - Roman Abramowicz. Właściciel klubu ze Stamford Bridge nie chce bowiem przedłużyć wygasającego kontraktu z ikoną „The Blues” – mówi Adam Marchliński, komentator nc+.
Transmisja z meczu w nSport HD o godzinie 21:05.

2 maja transmitować będziemy dwa półfinałowe spotkania. Poprzedzi je studio z udziałem gości o godzinie 20:30, które poprowadzi Piotr Karpiński.  
Najważniejsze i najciekawsze momenty z rozgrywek Ligi Europejskiej UEFA będzie można obejrzeć dzięki Multilidze.

PLAN TRANSMISJI

2 maja (czwartek)

20:30 CANAL+ SPORT HD, nSport HD: studio
Prowadzący: Piotr Karpiński
Goście: Michał Kołodziejczyk („Rzeczpospolita“), Piotr Wierzbicki („Przegląd Sportowy“), Radosław Gilewicz
21:05 CANAL+ SPORT HD, TVN Turbo: Benfica Lizbona – Fenerbahce Stambuł
Komentują: Sergiusz Ryczel, Sławomir Chałaśkiewicz
21:05 nSport HD: Chelsea Londyn – FC Basel
Komentują: Adam Marchliński, Filip Surma
21:05 kanał 36 platformy nc+: Multiliga
23:05 CANAL+ SPORT HD, nSport HD, TVN Turbo: studio skrótów
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>