MAJÓWKA Z ULUBIONYMI FILMAMI MAŁYCH WIDZÓW W MINIMINI+ I TELETOON+

2015-04-21

Na majówkę MiniMini+ i teleTOON+, kanały dziecięce platformy nc+, przygotowały specjalną ramówkę z propozycjami filmowymi dla swoich widzów. Maluchy zobaczą wiosenną opowieść o Piotrusiu Króliku i tajemniczym zniknięciu kaczego jaja, filmy o Barbie i Franklinie oraz maraton z Ciekawskim Georgem. Nieco starszych widzów stacja teleTOON+ zaprasza na spotkanie z wróżkami Klubu Winx, Barbie oraz  bohaterkami filmu „My Little Pony: Equestria Girls”.


W piątek, 1 maja, MiniMini+ pokaże uroczą animacje „Piotruś Królik: Powiastka wiosenna”, która powstała w oparciu o przetłumaczoną na 35 języków książkę autorstwa Beatrix Potter. Ta pełna fascynujących przygód opowieść o przyjaźni zachęca najmłodszych do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Z kolei w sobotę, 2 maja, Rybka MiniMini zaprasza maluchy na półtoragodzinny maraton z serialem „Ciekawski George”. Bajka opowiada o przygodach małpki, która dzięki swojej dociekliwej naturze i nieustannym poszukiwaniom poznaje świat. Eksperymenty George’a są często bardzo zabawne i niejednokrotnie sprowadzają na niego kłopoty, ale małpka zawsze wyciąga z nich bardzo pouczające wnioski oraz dowiaduje się wielu nowych rzeczy.


Fani Barbie, lalki która powstała w latach 50 XX wieku i zrobiła zawrotną karierę na całym świecie będą mogli zobaczyć aż dwa filmy ze swoją ulubioną bohaterką: „Barbie: Perłowa Księżniczka” oraz „Barbie w Krainie Kucyków”. Pierwszy z nich opowiada o pięknej syrence Luminie, która nie wie o tym, że należy do królewskiego rodu i jest tak naprawdę syrenią księżniczką, natomiast drugi zabiera widzów we wspaniałą konną podróż w Alpy, gdzie Barbie, jej rumak i ukochane siostry przeżyją niezapomniane przygody.


Kolejna filmowa propozycja kanału MiniMini+ na majówkę to film „Franklin i przyjaciele: podwodna przygoda”. Animacja zabierze małych widzów w wyprawę łodzią podwodną, podczas której przeżyją wiele niesamowitych przygód, a przy okazji dużo się nauczą: poznają życie dna oceanu, zobaczą piękne rośliny i fascynujące stworzenia zamieszkujące wodne głębiny. 


W majówkę widzowie teleTOON+ będą mogli zobaczyć muzyczną opowieść o przyjaźni pomimo różnic i o walce dobra ze złem, czyli dwa filmy z cyklu „My Little Pony: Equestria Girls”. Bohaterkami animacji powstałej na podstawie znanego na całym świecie serialu o kucykach są nastolatki: Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy. Przyjaciółki pokażą młodym widzom, jak ważna jest przyjaźń, optymizm i zgodna współpraca. Kolejne filmowe propozycje od teleTOON+ to najnowszy, trzeci już pełnometrażowy film z serii Winx Club „Tajemnica morskich głębin” oraz animacja „Barbie i tajemnicze drzwi”. Pierwsza z nich zabierze dzieci do magicznego świata, w którym odwaga, bezinteresowność i przyjaźń staną w obronie świata. Wróżki z Klubu Winx będą musiały pokonać podstępne wiedźmami Trix i ich nowego sprzymierzeńca, żeby ocalić Wymiar Magix. Z kolei opowieść o Barbie, która wcieli się tym razem w postać nieśmiałej księżniczki Alexy, udowodni młodym widzom, że siła przyjaźni jest dużo cenniejsza niż magia.Plan emisji filmów w MiniMini+

Piotruś Królik: Powiastka wiosenna 
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 11:30 

BARBIE PERŁOWA KSIĘŻNICZKA 
Emisja: w piątek 1 maja o godz. 18:40 oraz w sobotę, 2 maja o godz. 10:45

MARATON: Ciekawski George 
Emisja: w sobotę, 2 maja o godz. 18:40 oraz w niedzielę, 3 maja o godz. 10:45

BARBIE W KRAINIE KUCYKÓW 
Emisja: niedziela, 3 maja o godz. 18:40 oraz sobota, 4 maja o godz. 10:45 


Plan emisji filmów w teleTOON+

My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 8:00 

Barbie i Tajemnicze Drzwi 
Emisja: w piątek, 1 maja o godz. 14:50 

My Little Pony: Equestria Girls 
Emisja: w sobotę, 2 maja o godz. 11:30

Winx Club. Tajemnica morskich głębin 
Emisja: w niedzielę, 3 maja o godz. 17:15


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>