Magazyn „Na mundialu” w nc+

2014-06-02
Fragmenty spotkań, wszystkie bramki, korespondencje wysłannika nc+, opinie ekspertów, kulisy i ciekawostki - to wszystko zobaczą widzowie na antenach CANAL+ Sport oraz nSport w trakcie rozpoczynających się 12 czerwca piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii. Przez cały okres trwania turnieju codziennie wieczorem w kanałach sportowych platformy nc+ prezentowany będzie 45-minutowy magazyn „Na mundialu”.

Platforma nc+ w czasie piłkarskich mistrzostw świata zapraszać będzie w każdy wieczór kibiców do specjalnego programu „Na mundialu”, w którym pokazywane będą wszystkie istotne wydarzenia z brazylijskich boisk. Dziennikarze i eksperci nc+ szczegółowo przeanalizują  każde spotkanie. Kamery nc+ będą też na konferencjach prasowych, treningach i wszędzie tam, gdzie wydarzy się coś istotnego za kulisami tej pasjonująco zapowiadającej się imprezy.

- Za nami wspaniały sezon na europejskich boiskach. Byliśmy z widzami w Anglii, gdzie rozegrany został jeden z najlepszych sezonów od wielu lat, w Hiszpanii, gdzie Atletico utarło nosa Barcelonie i Realowi, a także we Francji i Włoszech, gdzie PSG i Juventus potwierdziły swoją dominację. Prezentowaliśmy także triumf Sevilli w Lidze Europejskiej oraz pasjonujący finał Ligi Mistrzów, kiedy Real sięgnął po swój upragniony – dziesiąty – Puchar Europy.  Naszą „wisienką na torcie” będzie obecność na mistrzostwach świata w Brazylii i jest to fantastyczna wiadomość dla widzów nc+ - mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

45-minutowy program „Na mundialu” będzie emitowany od 12 czerwca codziennie o 20:00 w CANAL+ Sport i nSport, a więc po pierwszym spotkaniu danego wieczoru, a przed rozpoczęciem drugiego. Kolejnego dnia omawiane będą rozegrane mecze oraz zapowiadane kolejne starcia. Po fazie grupowej, a więc od 1/8 finału mistrzostw świata, magazyn rozpoczynać się będzie o 21:00.

- Najważniejsza impreza piłkarska roku zostanie przez nas bardzo dokładnie omówiona i pokazana. Bramki, fragmenty spotkań, kontrowersyjne sytuacje i analizy taktyczne – to wszystko przygotowujemy dla kibiców już od 12 czerwca! – zapewnia Tomasz Smokowski.


Magazyn „Na mundialu"

Od 12 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 20:00

Od 28 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 21:00

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>