Madryt kontra Monachium i Londyn - półfinały Ligi Mistrzów w nc+

2014-04-21
Atletico - Chelsea i Real - Bayern to pary, które w najbliższy wtorek i środę rozpoczną walkę o awans do wielkiego finału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Widzowie platformy nc+ spotkania półfinałowe zobaczą na żywo na antenie CANAL+ Sport. Będą one komentowane bezpośrednio z Madrytu przez Rafała Wolskiego i Leszka Orłowskiego.


cover photo sport


Po raz trzeci w historii Ligi Mistrzów dwie drużyny z tego samego miasta awansowały do półfinałów tych rozgrywek. Atletico Madryt i Real Madryt zagrają z Chelsea Londyn i Bayernem Monachium pierwsze mecze na własnych stadionach.

We wtorek, 22 kwietnia widzom nc+ zaprezentują się piłkarze Atletico i Chelsea. Gospodarze są rewelacją bieżącego sezonu. Gracze Diego Simeone prowadzą w tabeli Primera Division i awansowali do czołowej czwórki Ligi Mistrzów, a w pobitym polu zostawili między innymi FC Barcelonę. Tym razem naprzeciw nich stanie Chelsea, która pod wodzą Jose Mourinho znów walczy o najwyższe cele. Ostatnie starcie tych zespołów miało miejsce w sierpniu 2012. W meczu o Superpuchar Europy zespół z Madrytu pewnie pokonał „The Blues” 4:1. Transmisja najbliższej konfrontacji prezentowana będzie w CANAL+ Sport od 20:40, z komentarzem prosto z Vicente Calderon Rafała Wolskiego i Leszka Orłowskiego. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 20:15. Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski wraz z zaproszonymi gośćmi przygotują kibiców na wielkie emocje.

Dzień później gospodarzami studia będą Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński. Wrażeń będzie równie wiele, bo środowe spotkanie Realu Madryt z Bayernem Monachium zostało okrzyknięte przedwczesnym finałem. Gospodarze to dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Europy, co sprawia, że klub ten jest najbardziej utytułowanym zespołem w Europie. Trzecie miejsce w klasyfikacji wszech czasów zajmuje… Bayern. Zespół z Bawarii sięgał po najcenniejsze europejskie trofeum pięciokrotnie, ostatni raz w zeszłym sezonie. Zapowiada się pasjonujące starcie dwóch potęg światowej piłki, w której faworytem zdaniem większości ekspertów wydaje się ekipa Pepa Guardioli. Carlo Ancelotti i jego podopieczni nie mają jednak zamiaru z tego powodu zmieniać swoich planów i zrobią wszystko, by to oni znaleźli się w finale. Najbliższa konfrontacja będzie rewanżem za starcie w półfinale Ligi Mistrzów w 2012 roku. Wówczas po pasjonującej rywalizacji awans w rzutach karnych zapewnił sobie Bayern. Środowe starcie będzie komentowane z Santiago Bernabeu przez Rafała Wolskiego i Leszka Orłowskiego.

Każdego dnia z Ligą Mistrzów w kanałach sportowych platformy nc+, po zakończeniu meczów, od 22:45 emitowany będzie w CANAL+ Sport i nSport magazyn skrótów, w którym oprócz bramek i fragmentów spotkań kibice zobaczą wywiady z bohaterami boiskowych wydarzeń oraz szczegółowe analizy i oceny  ekspertów. Po jego zakończeniu, dla widzów którzy nie mogli na żywo obejrzeć meczu, emitowana będzie w nSport powtórka spotkania rozgrywanego w dany dzień.

Na pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów zaprasza dziennikarz nc+ Rafał Wolski:

Wtorek i środa w Madrycie. Co proponuje nam stolica europejskiego futbolu? W pierwszej kolejności konfrontację Atletico z Chelsea. Drużyna Diego Simeone wciąż urzeka i zdaje się przekonywać, że nie zna słowa „limit”. Jose Mourinho jest ekspertem od Ligi Mistrzów i przygotowania drużyny pod kątem konkretnego rywala. Pamięć na pewno mu nie szwankuje. Wie, kto pokonał go w finale Copa del Rey 2013… W środę spotkanie Realu z Bayernem na Estadio Santiago Bernabeu. Jestem pozytywnie zaskoczony pierwszym sezonem pracy Carlo Ancelottiego w Madrycie. W Paryżu było… średnio. Co nie zmienia faktu, że faworytem dwumeczu jest Bayern Pepa Guardioli. Nie tylko dlatego, że ze świecą trzeba szukać kogoś, kto lepiej od niego zna „Królewskich”. Wspaniałe drużyny, znakomici trenerzy… Połowa z nich finał w Lizbonie obejrzy… w telewizji. Jak niemal wszyscy ludzie! Nie oszukujmy się, to też wzmaga emocje. Nie wątpię, że te dwa wieczory mają Państwo już zarezerwowane.

Plan najbliższych transmisji Ligi Mistrzów na antenach kanałów platformy nc+:

wtorek, 22 kwietnia
20:15 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport 
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Przemysław Rudzki
20:40 Atletico Madryt – Chelsea Londyn, CANAL+ Sport
komentują z Vicente Calderon: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
22:45 Studio Ligi Mistrzów – skróty, CANAL+ Sport / nSport
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Przemysław Rudzki, Piotr Salak
23:30 Atletico Madryt – Chelsea Londyn, nSport (powtórka)

środa, 23 kwietnia
20:15 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport 
gospodarze: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, eksperci: Grzegorz Mielcarski, Dariusz Tuzimek
20:40 Real Madryt – Bayern Monachium, CANAL+ Sport
komentują z Santiago Bernabeu: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
22:45 Studio Ligi Mistrzów – skróty, CANAL+ Sport / nSport
gospodarze: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, eksperci: Grzegorz Mielcarski, Dariusz Tuzimek, Piotr Salak
23:30 Real Madryt – Bayern Monachium, nSport (powtórka)


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>