KUCHNIA+ ZAPRASZA NA OBIAD Z MARIETĄ MARECKĄ!

2015-09-01

Na antenę Kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+, w nowym sezonie „ABC GOTOWANIA” powraca Marieta Marecka. W związku ze startem programu widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym na facebookowym profilu stacji, w którym nagrodą główną będzie wspólny obiad z prowadzącą. Premierowe odcinki serii można oglądać od 5 września, w każdą sobotę o 17:00.

Po raz piąty w „ABC GOTOWANIA” Marieta Marecka zainspiruje tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych kucharzy. Przybliży widzom proste i smaczne potrawy, które każdy może przygotować w swoim domu. W krótki i przystępny sposób prezentuje interesujące i praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator domowego kucharzenia. Program to wyjątkowy telewizyjny elementarz dla każdego, kto zaczyna przygodę z kuchnią.

- To już piąta odsłona serii, czyli taka nasza mała rocznica. Ci, którzy oglądają nas od pierwszego sezonu nadal odnajdą w programie świeże pomysły. Z kolei ci, którzy zaczynają nas oglądać, zrozumieją, jak dużą radość można czerpać z gotowania i, że wcale nie musi być ono takie trudne. Już teraz, coś w rodzaju przekąski, powiem, że od września dowiecie się, co ciekawego w kuchni można zrobić z  gruszkami, kukurydzą, orzechami i miodem – mówi Marieta Marecka.

Wraz z premierą pierwszego odcinka, 5 września o 17:00 na profilu Kuchni+ na Facebooku (www.facebook.com/Kuchniaplus) wystartuje konkurs. W trwającej 3 tygodnie zabawie nagrodą główną będzie obiad z Marietą Marecką w jednej z lepszych warszawskich restauracji.  Będzie można także wygrać książki oraz zestawy gadżetów Kuchni+. 

„ABC GOTOWANIA” jest jednym z najbardziej popularnych programów na antenie Kuchni+. W rankingu 10 najchętniej oglądalnych pozycji, znajduje się aż 5 odcinków serii z Marietą Marecką. 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>