Kuchnia+ i MiniMini+ z nominacją do Eutelsat TV Awards

2013-10-03

Międzynarodowe jury ekspertów z branży medialnej przyznało kuchni+ i MiniMini+ nominacje w prestiżowym, międzynarodowym konkursie kanałów tematycznych Eutelsat TV Awards. Są to jedyne polskie kanały docenione w tym roku.

kuchnia+HD

Konkurs Eutelsat TV Awards istnieje od 1998 roku  i jest organizowany przez Eutelsat, europejskiego operatora satelitarnego. Co roku, międzynarodowe jury wybiera najlepsze pod względem programowym i najbardziej innowacyjne kanały tematyczne dostępne na satelitach Eutelsatu. Nagrody przyznawane są w 9 kategoriach tematycznych. Wybierany jest także najciekawszy program oraz laureat publiczności. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada w Wenecji.

- Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce telewizją o gotowaniu i jedzeniu. Pozwala nam to wyznaczać na rynku trendy związane ze sztuką kulinarną. Nominacja pokazuje, że nasza strategia zbudowana w oparciu o produkcje własne i bliski kontakt z widzem poprzez m.in. social media jest dobrze postrzegana. Wskazuje na to np. ostatni rekord oglądalności „Jakubiaka lokalnie”, ale też decyzja europejskich ekspertów – mówi Joanna Albin, brand manager kanałów lifestyle’owych kuchnia+ i DOMO+. 

W tym roku kuchnia+ znalazła się wśród trzech nominowanych stacji w kategorii „lifestyle”, a MiniMini+ zostało dostrzeżone w kategorii kanałów dziecięcych.

- MiniMini+ to telewizja tworzona przede wszystkim z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Wyróżniki stacji to bezpieczeństwo i edukacja. Oznaczają one brak agresywnych treści na antenie oraz staranność w dobieraniu bajek i programów. Te dwa elementy sprawiły, że MiniMini+ zostało  uznane przez widzów za najlepszą telewizję dziecięcą w ogólnopolskim plebiscycie Telekamery 2013. Nominacja do  Eutelsat TV Awards, trzecia w historii MiniMini+, dowodzi, że ta strategia jest też dobrze odbierana w Europie – stwierdza Agata Papis, brand manager kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+/HYPER+.

Wraz z ogłoszeniem nominacji zostało jednocześnie uruchomione głosowanie na Nagrodę Publiczności (The People’s Choice Award). Biorą w nim udział wszystkie zgłoszone kanały, w tym: kuchnia+ i MiniMini+. Swój głos na te kanały, ale też np. na ale kino+, można oddać przez internet na stronach: http://bit.ly/17vysH1 (kanały lifestyle’owe), http://bit.ly/1fKXgAM (kanały dziecięce) i http://bit.ly/18SpL88 (kanały filmowe).

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>