Kuchnia+, Domo+ i Planete+ z nowym brand managerem

2014-09-30

1 października Paweł Kobryński obejmie stanowisko brand managera kanałów Kuchnia+, Domo+ i Planete+, autorskich stacji platformy nc+.

Do obowiązków Pawła Kobryńskiego będzie należało m.in. przygotowanie i koordynacja strategii marketingowej oraz planów mediowych kanałów lifestyle’owych i dokumentalnych platformy nc+, planowanie i wykonanie budżetów marketingowych oraz organizacja eventów, a także współpraca z brokerem reklamowym.

Paweł Kobryński ponad 6 lat pracował w strukturach Viacom International Media Networks (dawniej MTV Networks). Jako marketing manager współtworzył i realizował strategię marketingową kanałów: VIVA Polska, MTV Polska, MTVNHD, czy Comedy Central Polska, odpowiadając za działania promocyjne programów „Miłość na bogato” czy „Jersey Shore”, a także wielokrotnie nagradzaną w Polsce i zagranicą kampanię MTVNHD. Nadzorował również organizację eventów kanału VIVA Polska.

Kuchnia+
Dodaje smaku
Kuchnia+ to pierwszy w Polsce kanał, który dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. W ramówce nadawanej przez 24 godziny na dobę stacja prezentuje najlepsze światowe prog ramy takich gwiazd, jak Jamie Oliver, Anthony Bourdain czy Martha Stewart, a także własne produkcje z udziałem polskich sław gastronomii: „Jakubiak lokalnie”, „ABC GOTOWANIA”, „Z.U.P.A.” czy „David w Europie” oraz program współtworzony przez widzów stacji „Warsztaty smaku Kuchni+”. Kanał emituje także „cook news”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony branży gastronomicznej i kulinarnej. Od 2009 roku stacja organizuje autorski przegląd filmów kulinarnych Kuchnia+ food film fest. Zasięg techniczny stacji to blisko 3,5 mln gospodarstw domowych. Kuchnia+ istnieje od 2006 roku. Tuż po starcie kanał został uznany za Debiut Roku przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, a w 2007 roku uhonorowany Kulinarnym Oskarem w kategorii Program Telewizyjny. Więcej informacji na www.kuchniaplus.pl i www.facebook.com/kuchniaplus.

Domo+
Dodaje inspiracji
Domo+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Stacja nadaje program 24 godziny na dobę. Ramówkę wypełniają programy rozrywkowe i reality, serie poradnikowe, filmy dokumentalne i fabularne, których tematem przewodnim są: urządzanie wnętrz, ogrodnictwo, design i architektura. Domo+ proponuje autorskie formaty: „Domy gwiazd”, „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Luksus na sprzedaż – najdroższe apartamenty w Polsce”, a także znane zagraniczne produkcje: „Candice wie wszystko”, „Ucieczka na wieś” czy „Tatiana sprzeda wszystko”. Kanał emituje także „EXPRESS DOMOWY”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony designowi i ogrodnictwu. Zasięg techniczny stacji to blisko 3,4 mln gospodarstw domowych. Domo+ istnieje od 2008 roku. Więcej informacji na www.domoplus.pl i www.facebook.com/DOMOplus.

Planete+
Poszerza horyzonty
Planete+ to pierwszy polski kanał dokumentalny, który poszerza horyzonty, kreuje opinie, dostarcza wiedzy i pobudza do dyskusji. Ramówkę wyróżniają wyselekcjonowane dokumenty z całego świata oraz bogactwo i różnorodność tematów, których centralnym punktem jest człowiek i cywilizacja. Co tydzień stacja oferuje blisko 20 godzin premierowych filmów w jakości HD, w ramach wieczornych pasm: „Współczesny świat”, „Filmowe dochodzenia”, „Nasza planeta”, „Nauka i technika”, „Historia”, „Portrety”, „Seans Planete+”, „Społeczeństwo” i „Muzyka”. Od 2005 roku stacja jest tytularnym partnerem festiwalu PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL. Kanał Planete+ jest dostępny - spośród platform cyfrowych - wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny wg Nielsen Audience Measurement to 4,6 mln gospodarstw domowych. Więcej informacji: www.planeteplus.pl i www.facebook.com/telewizjaPlaneteplus.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>