Kino w nc+ - w centrum akcji

2013-03-21
Metro Goldwyn Mayer, 20th Century FOX oraz Monolith, HBO i KinoŚwiat – to unikalne połączenie repertuaru największych hollywoodzkich studiów filmowych i producentów oferujących alternatywę – cenione kino niezależne. 

„Filmy są wpisane w nasze DNA. nc+ to dzisiaj historia aktywnego uczestnictwa w blisko 150 polskich produkcjach. Bardzo ważnym elementem nowej platformy jest oferta obfitująca w kino trafiające do nas prosto z pierwszych miejsc listy światowych hitów, zarówno komponowana w rodzinie 6-ciu nowych kanałów CANAL+, jak i w obszarze kina niezależnego” – mówi Christian Anting, członek zarządu nc+.

nc+ to nie tylko ogromna paleta kanałów, ale przede wszystkim, dzięki innowacyjnym usługom VOD+ i netVOD+, bieżący dostęp do praktycznie największej biblioteki filmów w Polsce. Wieczorny seans z całą rodziną, romantyczne kino po wspaniałej kolacji we dwoje lub dynamiczny film akcji na spotkanie z przyjaciółmi można będzie wybrać spośród  tysięcy tytułów oraz blisko pięciuset premier oferowanych rocznie przez CANAL+. Ponieważ w trakcie ostatnich 3 lat w wielkim stylu na ekrany widzów całego świata powróciły seriale  - w formie lepszej niż kiedykolwiek – wiele słynnych serii również zasili ofertę nc+. 

nc+ nie jest zwykłą platformą cyfrową. Bardziej niż kiedykolwiek zbliża widza do najbardziej ekskluzywnej sali filmowej, gdzie czas i miejsce seansu nie ma znaczenia. W najwygodniejszym siedzisku – własnej kanapie można przeżyć bez najmniejszego ryzyka seans filmowy, z którego nikt nie wyjdzie, kiedy film zupełnie nie trafi w jego gust. Za pomocą jednego przycisku, w przeciągu kilku sekund, widz może znaleźć się w nowej sali oferującej inny seans i masę wspaniałych filmowych emocji. 

nc+ w dniu swoich oficjalnych urodzin ogłosi również kilka wspaniałych premier, która sprawią, że poczujemy się częścią świata wielkich hollywoodzkich produkcji: 

„Igrzyska śmierci” 
Ekranizacja bestsellerowej trylogii Suzanne Collins, której książki zachwyciły rzesze czytelników i krytyków na całym świecie. Fabuła filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, świecie zdominowanym przez totalitaryzm, przypominający ten z wizji Orwella. Kontynent, dawniej nazywany Ameryką Północną, podzielono na dwanaście dystryktów. Co rok naród Panem musi wyznaczyć chłopca i dziewczynę z każdego z nich, by ci zmierzyli się w transmitowanych na żywo igrzyskach. Jak przystało na tego typu zawody, zwycięzca może być tylko jeden. 16-letnia gladiatorka Katniss, zdana wyłącznie na siebie, będzie musiała dokonać cudu, by przetrwać w okrutnym reality show.

„Jak zostać królem”
Film w reżyserii Toma Hoopera ("Czerwony pył", "Longford", "Przeklęta liga") jest oparty na autentycznych wydarzeniach z życia króla Jerzego VI. Książę Yorku Albert (Colin Firth), młodszy syn króla Jerzego V (Michael Gambon), zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Jego wystąpienie na Wembley, transmitowane przez radio BBC na cały kraj, ujawnia szokującą prawdę: potomek królewskiej rodziny przeraźliwie się jąka. Sprawa jest poważna, ponieważ pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta (Helena Bonham Carter), zaczyna desperacko szukać lekarza, który mógłby małżonkowi pomóc. Po kilku nieudanych próbach terapii pod okiem lekarzy ze szlacheckimi tytułami Elżbieta otrzymuje od Eileen McCleod z Towarzystwa Logopedycznego adres prywatnego gabinetu, w którym logopeda amator Lionel Logue (Geoffrey Rush) stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. Jest rok 1934. Przy Harley Street 146 w Londynie Albert zaczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.

„Drive”
Tajemniczy, małomówny mężczyzna (Ryan Gosling) prowadzi podwójne życie. W ciągu dnia zarabia w warsztacie samochodowym Shannona (Bryan Cranston), który znając odwagę, brawurę i kunszt, z jakimi chłopak prowadzi auto, załatwia mu kaskaderskie epizody na planach filmowych. Nocami bezimienny kierowca pomaga rabusiom uciekać z miejsca przestępstwa.

„Saga Zmierzch: Przed świtem, część pierwsza”
Kolejna odsłona sagi o wielkiej miłości Edwarda i Belli. Po hucznym weselu nowożeńcy wyjeżdżają w romantyczną podróż do Rio de Janeiro.Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) udają się na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży, która staje się początkiem pełnych dramatyzmu wydarzeń.

Wzbogacona rodzina kanałów CANAL+  to zróżnicowana oferta filmowa premium dostępna przez 24 godziny na dobę na antenie:
 • CANAL+, 
 • CANAL+ FILM,      
 • CANAL+ FILM2, 
 • CANAL+ FAMILY, 
 • CANAL+ FAMILY2.
Nowa oferta CANAL+ została dopasowana do potrzeb odbiorcy, z wyraźnym podziałem na propozycje dla całej rodziny oraz nawet najbardziej wymagających amatorów kina każdego gatunku. Dodatkowo abonenci nc+ otrzymają dostęp do kanałów zapewniających rozrywkę filmową na najlepszym światowym poziomie:

 • HBO HD
 • HBO2 HD
 • HBO COMEDY HD
 • CINEMAX HD
 • CINEMAX 2 HD
 • FILMBOX HD
 • FILMBOX EXTRA
 • FILMBOX FAMILY
 • FILMBOX ACTION
 • ale kino+
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>