Jesienne nowości na platformie nc+

2013-09-16

17 września dostępny na platformie nc+ kanał Discovery World pojawi się w nowej odsłonie jako Discovery Turbo Xtra. Z kolei od 1 października AXN Sci-fi i AXN Crime zmienią nazwy na odpowiednio AXN White i AXN Black. Ponadto ofertę nc+ od września wzbogacają dwa całkowicie nowe kanały: TVP Regionalna i PULS 2.

discovery_turbo_xtraOd 17 września kanał znany dotychczas jako Discovery World zmieni nazwę na  Discovery Turbo Xtra. Oferta stacji to przede wszystkim programy dotyczące motoryzacji, ale także męskiego jedzenia czy wędkarstwa, w tym takie nowości, jak „Barowe rewolucje”, „Naprawdę Wielkie Żarcie”, „Życie za kółkiem” czy „Na haczyku”. Discovery Turbo Xtra, skierowany do mężczyzn w wieku 20-39, będzie dostępny na 78. kanale platformy nc+.

axn whiteaxn blackW nowej odsłonie pojawia się także AXN Sci-fi AXN Crime. Od 1 października abonenci nc+ będą mogli je oglądać odpowiednio pod nazwami AXN White i AXN Black na kanałach 65 i 66. AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie oraz europejskie, a także najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe. Z kolei w AXN Black widzowie zobaczą mocne oblicze akcji - filmy i seriale, przyprawiające o gęsią skórkę, kino, w którym prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje.

logo_puls2Jesień w nc+ to także zupełnie nowe kanały. Od 13 września do oferty platformy dołączył PULS 2, który będzie dostępny dla abonentów nc+ na pozycji 47, w ofercie NNK/TNK na pozycji 44, a w Smart HD na pozycji 45. PULS 2 to jeden z dwóch kanałów Telewizji Puls Sp. z o.o. z komplementarną ofertą programową wobec TV Puls. Oferta programowa kanału to kino dla całej rodziny, komedie, filmy akcji, a także najlepsze seriale animowane dla dzieci. 

TVP RegionalnaOfertę platformy wzbogaciła także TVP Regionalna, dostępna  w nc+ na pozycji 220. Nowy kanał od września br. zajmuje się emisją pasm lokalnych ośrodków terenowych TVP. Abonenci nc+ będą mieli dostęp do warszawskiej mutacji kanału. Poza rozłącznymi blokami programowymi dla poszczególnych regionów nadaje również pasmo wspólne z produkcjami z różnych województw.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>