Wzmocnienie zarządu platformy nc+

2015-04-29

Jacek Balicki, szef marketingu platformy nc+, został wiceprezesem firmy na mocy jednomyślnej decyzji jej rady nadzorczej. Jacek Balicki dołączył do nc+ w marcu 2014 r., wnosząc do firmy bogate i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi na kierowniczych stanowiskach, zarówno po stronie agencji, jak i w biznesie. Oprócz działań marketingowych, Jacek Balicki nadzoruje w nc+ politykę produktową i cenową, dział badań rynku oraz kreacji.
 
- Bardzo się cieszę, że Jacek Balicki wzmacnia zarząd nc+. Podczas roku naszej bliskiej współpracy, Jacek wniósł wielki wkład w rozwój firmy, zwłaszcza w zakresie naszego wizerunku i pozycjonowania – komentuje Julien Verley, prezes zarządu nc+. – Ze swoją pozytywną energią i dynamizmem, Jacek jest i będzie kluczową osobą w dalszej transformacji nc+ zgodnej z oczekiwaniami naszych klientów.


- Platforma nc+ to niesamowity zespół doświadczonych specjalistów, których łączy wspólny cel: stworzenie jednej z najlepszych marek dla konsumentów na polskim rynku. Jest to również moim priorytetem od pierwszego dnia w firmie i jestem w pełni zdeterminowany do wykonania tego zadania – dodaje Jacek Balicki, nowy wiceprezes nc+. 


Jacek Balicki dołączył do zespołu zarządzającego nc+ w marcu 2014 roku. Poprzednio pracował na stanowisku szefa marketingu Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za całokształt działań marketingowych we wszystkich segmentach rynku, na których firma jest obecna. Wcześniej przygotował, i z sukcesem przeprowadził, wprowadzenie marki Play na polski rynek jako szef marketingu P4 w latach 2006-2009, właściciela operatora telefonii komórkowej. Przez wiele lat pracował również w agencjach reklamowych – swoją karierę zawodową zaczynał w D’Arcy, by następnie pełnić funkcje Dyrektora Zarządzającego w G7 i w polskim oddziale BBDO Group.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>