Inwazja Bruce'a Willisa w CANAL+

2013-11-08

Legendarny aktor, ikona światowego kina akcji – Bruce Willis – opanuje antenę CANAL+ w ostatnich tygodniach roku. Widzowie stacji zobaczą go m.in. w takich filmach, jak „Looper – Pętla czasu”, „Żądze i pieniądze”, „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”.

Kochankowie_z_Ksiezyca

Szacuje się, że filmy z udziałem Bruce’a Willisa zarobiły w samej tylko Ameryce od 1,6 do 3 miliardów dolarów. W trakcie trwającej już prawie trzy dekady kariery udowodnił, że posiada wielki talent, który w najbliższych tygodniach zaprezentuje widzom CANAL+. Wystąpi nie tylko jako specjalista od zastawiania „Szklanych pułapek”. Zademonstruje też swoje umiejętności w rolach komediowych i dramatycznych.

Jako Joe z futurystycznego thrillera akcji „Looper – pętla czasu” (premiera w CANAL+ już 16 listopada) zostaje wysłany w przeszłość, by zostać zlikwidowanym przez… samego siebie. Postanawia jednak zawalczyć o życie i zmienić koszmarną przyszłość swoją i świata. W roli młodszego siebie partneruje mu Joseph Gordon-Levitt.

W „Kochankach z Księżyca” (premiera w CANAL+ 1 grudnia) Willis prezentuje swoje vis comica. Film Wesa Andersona rozgrywa się na wyspie u wybrzeży Nowej Anglii latem 1965 roku i opowiada historię dwojga dwunastolatków, którzy zakochują się w sobie, zawierają tajemny pakt i uciekają, by wspólnie przeżyć największą przygodę życia. Pościgiem za zakochanymi kieruje kapitan Sharp, w którego wciela się Bruce Willis. Na planie partnerują mu takie gwiazdy, jak Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand i Tilda Swinton.

W piątek 20 grudnia widzowie CANAL+ ponownie zobaczą Bruce’a Willisa, tym razem w roli bukmachera. Będąc królem hazardowego półświatka Las Vegas, zatrudnia u siebie, ku wściekłości żony (w tej roli Catherine Zeta-Jones), byłą striptizerkę Beth (Rebecca Hall). „Żądze i pieniądze” to komedia świetnego brytyjskiego reżysera, mistrza komedii obyczajowych Stephena Frearsa, znanego z takich filmów, jak „Królowa” z Helen Mirren czy „Tamara i mężczyźni”.

I wreszcie prawdziwa gratka dla fanów Willisa. W sylwestrowy wieczór CANAL+ Family2 planuje maraton ze „Szklanymi pułapkami”. To właśnie występ w pierwszej części cyklu z 1988 roku stał się momentem przełomowym w jego karierze. Stworzony przez niego John McClane przyćmił urokiem mrukliwych twardzieli w stylu Sylvestra Stallone i Chucka Norrisa. Odtąd filmy akcji stały się jedną ze specjalności Willisa, przynosząc mu wielką sławę. Widzowie zobaczą pierwsze trzy części cyklu. W „Szklanej pułapce”, czyli w wieżowcu japońskiej korporacji Nakatomi, John McClane samotnie przeciwstawi się demonicznemu Gruberowi (Alan Rickman), ratując przy okazji z jego rąk żonę. Małżonkę ratuje również w „Szklanej pułapce 2” wysyłając do piekła grupę byłych komandosów, którzy przejęli kontrolę nad lotniskiem. W 3. części cyklu zmierzy sią zaś z terroryzującym miasto nieobliczalnym szaleńcem Simonem (Jeremy Irons).

Willis gra i reżyseruje również w teatrze, m.in. w ramach niekomercyjnej trupy teatralnej A Company of Fools, którą założył w 1997 roku. Jego wszechstronny talent nie ogranicza się jedynie do sceny – Willis jest także uznanym muzykiem. Nagrał dwa albumy, z których wydany w 1986 roku „The Return of Bruno” osiągnął status platynowej płyty.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>