Inter gotowy na Juventus, Torino chce się utrzymać

2013-03-29

30. KOLEJKA SERIA 30 MARCA W nSPORT HD

Sobotnie popołudnie i wieczór warto spędzić w doborowym towarzystwie. Za takie z pewnością można uznać drużyny występujące w Serie A.  30 marca piłkarze wyjdą na San Siro oraz Stadio Grande Torino w jednym celu, by wygrać. Komu uda się wrócić z pola bitwy z tarczą, komu na tarczy? Transmisję z meczów Inter – Juventus i Torino – Napoli będzie można obejrzeć w nSport HD.

15:00 nSport HD: INTER  - JUVENTUS

Różnica w punktacji między zespołem Stramaccioniego a „Starą Damą” jest olbrzymia i wynosi aż 18 punktów. Jednak dla „Nerazzurrich” najważniejsze jest, by zbliżyć się do trzeciego w tabeli Milanu, od którego dzieli ich już tylko siedem bramek.  W sobotę przekonamy się o sile determinacji zespołu z Mediolanu. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć w nSport HD o godzinie 15:00.
- Inter musi zagrać o pełną pulę. Dla mediolańczyków, walczących o prawo gry w LM UEFA w sezonie 2013/14, remis będzie porażką. Odważna gra podopiecznych Andrei Stramaccioniego będzie ich narażała na groźne kontry Juventusu. Rok temu, właśnie po porażce z "Juve", prace stracił poprzedni szkoleniowiec Interu Claudio Ranieri. Zastąpił go  Stramaccioni. Jeżeli "Strama" nie wygra w najbliższą sobotę, najprawdopodobniej, pożegna się z posadą – twierdzi Wojciech Jagoda, komentator nSport HD.

20:55 nSport HD: TORINO  - NAPOLI

W klasyfikacji Serie A Napoli i Torino dzieli aż 21 punktów. Jednak, biorąc pod uwagę mecze turyńczyków u siebie i spotkania Napoli na wyjeździe, łatwo zauważyć, że obie drużyny mają taki sam dorobek! W sobotę zmierzą się na Stadio Olimpico, a tam, jak zauważa Krzysztof Bandych z nSport HD, „Byki” łatwo skóry nie sprzedają.
 - W poprzedniej kolejce przekonało się o tym Lazio. Ekipa "Granata" chce teraz udowodnić, że zwycięstwo z faworytem nie było przypadkowe. Spotkanie z Napoli będzie testem dojrzałości. Torino, co prawda walczy w tym sezonie tylko o utrzymanie, ale w niedalekiej przyszłości chce grać w pucharach. Otwarcie mówi o tym trener Giampiero Ventura – mówi Bandych i dodaje – On, w porównaniu do Waltera Mazzarriego, miał duży komfort w przygotowaniach do sobotniego meczu. Tylko czterech piłkarzy z kadry Torino, w tym Kamil Glik, wyjechało na zgrupowania reprezentacji. W Napoli takich przypadków było 13! Ale to nie wszystko, bo problemy z powrotami mieli Juan Zú?iga, Pablo Armero i Edinson Cavani. Najlepszy strzelec Serie A, dołączył do zespołu dopiero w piątek, dzień przed ligowym meczem.
W obozie „Azzurrich” na pewno będzie nerwowo. Po przerwach na spotkania reprezentacji, Napoli gra słabo, a przewaga nad trzecim w tabeli Milanem to tylko 2 punkty. 
Mecz będzie można obejrzeć w nSport HD o godzinie 20:55.

PLAN TRANSMISJI 30. KOLEJKI SERIE A

30 marca (sobota)

14:30 nSport HD: studio
goście: Michał Kołodziejczyk (“Rzeczpospolita”), Vito Casetti, Filip Surma
prowadzący: Piotr Karpiński

15:00 nSport HD:  INTER  - JUVENTUS
Komentują: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:55 nSport HD: TORINO  - NAPOLI
Komentują: Krzysztof Bandych, Sławomir Chałaśkiewicz

31 marca (niedziela)
23:00 nSport HD: Magazyn Skrótów Serie A

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>