Igrzyska Olimpijskie „Soczi 2014”: ponad 40 godzin transmisji w kanałach nc+

2014-01-24
Hokej, narciarstwo alpejskie, snowboard i bobsleje – transmisje zawodów tych dyscyplin będą mogli zobaczyć widzowie kanałów nc+ podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi.  Dzięki ponad 40 godzinom relacji i połączeniu ich z propozycjami TVP, abonenci platformy nc+ otrzymają wyjątkową propozycję transmisji z najważniejszej zimowej imprezy roku.


2014-01-24-igrzyska-olimpijskie-hokej-kanada-czechy

Między 10 a 23 lutego na antenach nSport i CANAL+ Sport transmitowane będą wybrane wydarzenia Igrzysk Olimpijskich „Soczi 2014”: mecze turnieju hokejowego mężczyzn, narciarstwo alpejskie, zawody snowboardowe i zmagania bobsleistów.

– Jesteśmy bardzo dumni, że platforma nc+ stała się częścią rodziny olimpijskiej, a nasi  widzowie będą mogli emocjonować się relacjami z tej wyjątkowej imprezy. Ponad 40 godzin transmisji z Igrzysk w kanałach nc+ to doskonałe uzupełnienie do propozycji TVP – mówi Manuel Rougeron, Wiceprezes ds. programowych platformy nc+.

- Pokażemy dyscypliny niezwykle widowiskowe. Jestem przekonany, że z komentarzem naszych dziennikarzy, kibiców czekają wspaniałe emocje. Dzięki tym transmisjom poszerzamy naszą ofertę sportową o kolejne dyscypliny i co bardzo ważne, robimy to w trakcie wielkiego święta sportu, jakim są Igrzyska Olimpijskie – mówi szef redakcji sportowej nc+, Tomasz Smokowski.

Na antenach kanałów własnych nc+ mecze turnieju hokejowego mężczyzn prezentowane będą już od fazy grupowej. Po jej zakończeniu relacjonowane będą także wybrane mecze części pucharowej, a na zakończenie, 23 lutego na żywo wielki finał Igrzysk Olimpijskich. Wśród komentatorów znajdą się m.in. Przemysław Pełka i Wojciech Zawioła.

Na propozycję narciarstwa alpejskiego złożą się superkombinacja kobiet (zjazd i slalom) zaplanowana na 10 lutego oraz superkombinacja mężczyzn (zjazd i slalom), która będzie transmitowana 14 lutego. Ponadto, 22 lutego relacjonowany będzie slalom mężczyzn. Zmagania komentować będą Jakub Zborowski i Żelisław Żyżyński.

Bogatą ofertę snowboardową stanowić będzie half-pipe (rampa) kobiet (12 lutego) oraz cross mężczyzn (17 lutego). Sprawozdawcami zawodów w tej dyscyplinie będą Żelisław Żyżyński i Michał Łopaciński.

Ostatnią z prezentowanych na kanałach platformy nc+ dyscypliny będą bobsleje. 18 i 19 lutego transmitowane będą zmagania kobiet. Z kolei 22 i 23 lutego platforma zaprosi na relacje z rywalizacji czwórek mężczyzn. Zmagania na torach komentować będą Edward Durda i Michał Łopaciński.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>