HIT PGE EKSTRALIGI W NSPORT+

2015-05-29

Rywalizacja dwóch głównych kandydatów do tytułu: SPAR Falubazu Zielona Góra

i FOGO Unii Leszno, to szlagier VI rundy spotkań najlepszej żużlowej ligi świata. W niedzielne popołudnie – początek transmisji o 16:30 - kibice zobaczą w nSport+ wiele gwiazd speedwaya, a stawką będzie pierwsze miejsce w tabeli. O 19:00 rozpocznie się relacja z meczu dwóch drużyn, które nie mogą być usatysfakcjonowane ze swojej pozycji, siódmej PGE Stali Rzeszów z piątą Unią Tarnów. W „Magazynie PGE Ekstraligi” o 21:45 zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia tej serii spotkań.

Fani czarnego sportu zacierają ręce przed pasjonująco zapowiadającym się starciem wicelidera SPAR Falubazu Zielona Góra z prowadzącą w tabeli FOGO Unią Leszno. Transmisja w nSport+ o 16:30. Gospodarze muszą sobie poradzić bez kontuzjowanego Grzegorza Walaska, ale gotowy do ścigania jest inny z doświadczonych zawodników, Piotr Protasiewicz, który w ostatnim spotkaniu zaliczył groźnie wyglądający upadek. Goście przed tygodniem niespodziewanie ulegli przed własną publicznością KS Toruń, ponosząc swoją pierwszą porażkę. Tłumy kibiców zapewne ściągną na trybuny najliczniej zapełniającego się stadionu w PGE Ekstralidze, żeby zobaczyć w akcji wielu żużlowców najwyższej klasy:

w szeregach niepokonanego w obecnych rozgrywkach SPAR Falubazu Jarosława Hampela, który poprzednio reprezentował drużynę z Leszna oraz Nickiego Pedersena i Emila Sajfutdinowa w barwach wicemistrza Polski.

W Zielonej Górze zmierzą się dwie najlepsze, jak dotąd, drużyny PGE Ekstraligi i już to zdanie powinno być wystarczającą reklamą niedzielnej rywalizacji. Ale to nie wszystko.

W pierwszym biegu spotkają się dwaj najskuteczniejsi zawodnicy ligi - Jarosław Hampel

i Nicki Pedersen. "Małego" będą wspomagać m.in. szybki jak błyskawica przy Wrocławskiej Sasza Łoktajew oraz winny żużlowiec - im starszy, tym lepszy - Piotr Protasiewicz. W "byczym" składzie błyszczą mistrzowie: Europy - Emil Sajfutdinow, świata - Piotr Pawlicki oraz ścigający się w tym roku fantastycznie jego brat, Przemek. Jeśli tor nie zmieni się znacząco od ostatniej niedzieli, będzie ogień - nie ma co do tego żadnych wątpliwości!” – zapowiada Tomasz Dryła, który skomentuje to spotkanie wspólnie

z Krzysztofem Cegielskim. Gospodarzem studia będzie Gabriel Waliszko, a stanowiska reporterskie zajmą Daria Kabała-Malarz i Łukasz Benz.

Drugim meczem relacjonowanym w nSport+ (godz. 19:00) będzie derbowa konfrontacja PGE Stali Rzeszów z Unią Tarnów. Obie drużyny mają sobie wiele do udowodnienia.

W poprzedniej kolejce rzeszowianie w rywalizacji beniaminków minimalnie przegrali z ekipą z Grudziądza i z zaledwie jedną wygraną w pięciu meczach plasują się na przedostatnim miejscu. Z kolei „Jaskółki” uległy Betard Sparcie Wrocław () i spadły do dolnej połowy tabeli. Lider gospodarzy, Greg Hancock, w tym sezonie zdobywa średnio 2,33 punktu na wyścig. Goście liczą przede wszystkim na Słowaka Martina Vaculika, który w każdym meczu tego sezonu zapisywał w swoim dorobku dwucyfrową zdobycz. W studiu dziennikarz nc+ Michał Łopaciński będzie analizował przebieg wydarzeń wspólnie z trenerem Michałem Widerą. O opinie żużlowców zapytają reporterzy Joanna Cedrych i Kuba Zborowski. Komentatorami będą Piotr Olkowicz i Dawid Stachyra.

W trakcie obu meczów kibice mogą wybierać najlepszego zawodnika meczu na facebookowym profilu Speedway Ekstraligi facebook.com/speedway ekstraliga.

 

Wnikliwa analiza wszystkich spotkań 6. kolejki  nastąpi w niedzielnym „Magazynie PGE Ekstraligi” o 21:45 (nSport+). Gośćmi prowadzącego Marcina Majewskiego będzie zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz Krzysztof Buczkowski, ekspert nc+ Robert Wardzała oraz Rafał Bryndal. W trakcie magazynu poprzez głosowanie na fanpage’u nSport+ na facebooku (https://www.facebook.com/nSportplus) fani będą mogli głosować na „RAJDERA KOLEJKI”.

Rozmowom w studiu będzie towarzyszyło trofeum Ove Fundina,  którym zostaną uhonorowani zwycięzcy Drużynowego Pucharu Świata. W przyszłą sobotę w Gnieźnie odbędzie się półfinał tego cyklu z udziałem reprezentacji Polski (transmisja w nSport+).

VI runda PGE Ekstraligi w nSport+:

niedziela, 31 maja:

16:30 SPAR Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno

komentują: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski; studio: Gabriel Waliszko; reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz

19:00 PGE Stal Rzeszów – Unia Tarnów

komentują: Piotr Olkowicz, Dawid Stachyra; studio: Michał Łopaciński, Michał Widera; reporterzy: Joanna Cedrych, Kuba Zborowski

21:45 Magazyn PGE Ekstraliga (na żywo)

prowadzący: Michał Majewski; goście: Krzysztof Buczkowski, Rafał Bryndal, Robert Wardzała

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>