Historyczny finał piłkarskiej Ligi Mistrzów w nc+

2014-05-22
Najważniejszy mecz najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie - już w sobotni wieczór w CANAL+ Sport transmisja z wielkiego finału Ligi Mistrzów. Po raz pierwszy w historii w decydującym spotkaniu UEFA Champions League zmierzą się drużyny z tego samego miasta – Real Madryt zagra z Atletico Madryt. Specjalne studio nc+ z Estadio da Luz w Lizbonie rozpocznie się w sobotę w CANAL+ Sport już o 19:30. W piątek, w tym samym miejscu i na tej samej antenie o 19:00 start specjalnego programu „Dzień przed finałem”.

liga mistrzow final

Finał rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów już przed pierwszym gwizdkiem sędziego można uznać za wyjątkowy i historyczny. Obok bezprecedensowego faktu jakim są derby w finałowym spotkaniu, Real Madryt może być pierwszym zespołem, który zdobędzie Puchar Europy po raz dziesiąty. Ostatni raz udało się „Królewskim” sięgnąć po to trofeum 12 lat temu. Z kolei Atletico Madryt ma szasnę na swój pierwszy triumf w Lidze Mistrzów. Do tej pory „Los Colchoneros” tylko raz grali w finale Pucharu Europy w 1974 roku.

Tak niesamowity finał będzie miał na platformie nc+ specjalną oprawę. W piątek o 19:00 CANAL+ Sport zaprosi kibiców na Estadio da Luz, skąd emitowane będzie „Studio Ligi Mistrzów – dzień przed finałem” wprowadzające w klimat sobotnich wydarzeń. Jego gospodarze -Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski - wspólnie z ekspertami Krzysztofem Przytułą oraz Maciejem Murawskim przygotują widzów na sobotnie emocje. Na stadionie w Lizbonie pracować będą również Piotr Laboga, Marcin Baszczyński i Daria Kabała-Malarz.

W tym samym składzie ekipa dziennikarzy i ekspertów nc+ spotka się z widzami w sobotę. Transmisja z Estadio da Luz rozpocznie się w CANAL+ Sport już o 19:30. O 20:40 widzowie nc+ usłyszą Przemysława Pełkę i Kazimierza Węgrzyna, którzy będą komentować to pasjonująco zapowiadające się widowisko.

Zaraz po ostatnim gwizdku sędziego w pomeczowym studiu finału Ligi Mistrzów przeanalizowane zostaną wydarzenia wieczoru. Transmitowana będzie także ceremonia wręczenia pucharu. Reporterzy nc+ przeprowadzą wywiady z bohaterami spotkania, a w studiu przedstawione zostaną gorące komentarze i szczegółowe analizy.

Tuż przed tegorocznym wielkim finałem Ligi Mistrzów, platforma nc+ przekazała kibicom ważną informację dotyczącą przyszłości transmisji tych elitarnych rozgrywek w Polsce. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów będą w naszym kraju transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+.

Mecze Ligi Mistrzów będzie można oglądać na antenach CANAL+ oraz w kanale nSport, dostępnych wśród platform cyfrowych wyłącznie w nc+, a także u większości operatorów kablowych. Jeżeli polski klub zakwalifikuje się do fazy grupowej Champions League, jego mecze będą dostępne również w kanale ogólnodostępnym. Podobnie jak transmisja finału Ligi Mistrzów, która zgodnie z decyzją zarządu platformy nc+ będzie także pokazywana w kanale otwartym.

Na finał Ligi Mistrzów zaprasza szef redakcji sportowej nc+ Tomasz Smokowski:

Operacja „Finał Ligi Mistrzów” już została rozpoczęta! Wraz z ekipą nc+ będziemy w Lizbonie wcześniej i postaramy się zajrzeć w każdy zakamarek stadionu i w każde miejsce, dzięki któremu będziemy mogli przybliżyć kibiców do atmosfery panującej w stolicy Portugalii. Dzień przed wielkim starciem zespołów z Madrytu na żywo z Estadio da Luz specjalny program, w którym wraz z Andrzejem Twarowskim i naszymi ekspertami oraz reporterami porozmawiamy o kulisach meczu oraz możliwych scenariuszach na sobotni wieczór. Przed samym spotkaniem oraz tuż po jego zakończeniu nasi reporterzy będą tuż przy płycie boiska oraz w pobliżu szatni. Porozmawiają z bohaterami wydarzeń, a nasze studio potrwa do godzin nocnych. Nie wiem jak zakończy się rywalizacja dwóch hiszpańskich zespołów ale mogę zapewnić, że będzie to niezapomniany wieczór z nc+!

Plan transmisji z finału Ligi Mistrzów na platformie nc+:

piątek, 23 maja:
19:00 Studio Ligi Mistrzów – dzień przed finałem, CANAL+ Sport 
gospodarze studia w Lizbonie: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Maciej Murawski, reporterka: Daria Kabała-Malarz, reporter przy płycie boiska: Piotr Laboga, ekspert: Marcin Baszczyński

sobota, 24 maja:
19:30 – 20:40 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport
gospodarze studia w Lizbonie: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Maciej Murawski, reporterka: Daria Kabała-Malarz, reporter przy płycie boiska: Piotr Laboga, ekspert: Marcin Baszczyński

20:40 FINAŁ LM: Real Madryt – Atletico Madryt, CANAL+ Sport
komentują: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

23:00 – 0:30 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport / nSport 
gospodarze studia w Lizbonie: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Maciej Murawski, reporterka: Daria Kabała-Malarz, reporter przy płycie boiska: Piotr Laboga, ekspert: Marcin Baszczyński


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>