Gwiazdorskie noce nc+ co wtorek na Polu Mokotowskim

2013-07-01

Obsypana Oskarami „Operacja Argo” na inaugurację, gorące tytuły filmowe ze znakomitą obsadą w każdy wtorek, darmowy popcorn i konkursy z nagrodami – oto atrakcje, które organizatorzy, platforma nc+ i CANAL+, przygotowali dla uczestników plenerowych projekcji. Start serii, odbywającej się w ramach 8. Edycji Filmowej Stolicy Lata, zaplanowano na 2 lipca, na godz. 21.45.

8. edycja Filmowej Stolicy Lata to bezpłatne pokazy plenerowe w dziewięciu miejscach w Warszawie. Podobnie jak w zeszłym roku na letnie projekcje „pod gwiazdami” w każdy wtorek po zapadnięciu zmroku zapraszają nc+ i CANAL+. Wielbiciele dobrego kina będą mogli obejrzeć znakomite filmy w cyklu GWIAZDORSKIE NOCE nc+ w centralnym punkcie Pola Mokotowskiego w lipcowe wtorki o godz. 21:45, a począwszy od sierpnia o godz. 21:15.

O niepowtarzalną atmosferą zadbają znakomici aktorzy, ciekawe scenariusze, a dodatkowo niezapomniane okoliczności przyrody.
W ramach tegorocznej serii GWIAZDORSKICH NOCY nc+ kinomani będą mogli, oczywiście bezpłatnie, obejrzeć:

gwiazdorskie

- Zaczynamy od przeglądu światowych metropolii w ramach naszych propozycji filmowych. Na początek przygotowaliśmy jeden z hitów ostatnich miesięcy, opisujących autentyczną historię amerykańskich dyplomatów w Teheranie – komentuje Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. PR i komunikacji nc+. – A potem razem z Woodym Allenem odwiedzimy Rzym, Paryż i Barcelonę, z krótkim przystankiem w Bangkoku. Propozycje sierpniowe natomiast to połączenie najnowszych produkcji z klasykami światowego kina.

Dla stałych bywalców, którzy regularnie będą pojawiać się na Polu Mokotowskim sponsorzy GWIAZDORSKICH NOCY nc+ przygotowali filmowy konkurs - łamigłówkę. Wystarczy przychodzić na projekcje, słuchać i być uważnym. Na tych, którzy wykażą się czujnością i dobrą pamięcią czekają wyjątkowe niespodzianki kulinarne.

Drugi z konkursów, czyli FILMOWE FOTOKALAMBURY  nc+, adresowany jest do wszystkich, którzy chcą włączyć kreatywne myślenie i podzielić się z nami swoją twórczą weną. W cenie jest  niesztampowe podejście do tematu i wyjątkowy pomysł, którzy ocenią internauci.
Zainspiruj się poniższym zdaniem łączącym program tegorocznych GWIAZDORSKICH NOCY nc+ i uwiecznij swoją wizję na fotce!

VICKY ZAKOCHAŁA SIĘ W RZYMIE, CHRISTINA KUPIŁA ZOO W BARCELONIE, POTEM SPOTKAŁY SIĘ O PÓLNOCY W PARYŻU Z CZARNYM ŁĄBEDZIEM, ŻEBY OMÓWIĆ SZCZEGÓŁY OPERACJI ARGO

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronach internetowych nc+ i CANAL+.

Filmowa Stolica Lata w tym roku to aż 9 miejsc z bardzo różnorodnym repertuarem. W bezpłatnych pokazach będą mogli wziąć udział mieszkańcy dzielnic: Mokotów, Praga, Muranów, Ursynów, Białołęka, Targówek, Włochy i Rembertów. Do tegorocznej akcji włącza się również Centrum Nauki Kopernik, które zaprezentuje cykl „Planeta miasto”.
W Parku Skaryszewskim, po zeszłorocznym sukcesie polskich przedwojennych komedii, pokazane zostaną polskie przedwojenne melodramaty. W Ogrodzie Saskim widzowie zobaczą dwa cykle: podróżniczy i drugi zatytułowany: „Ludzie, nie systemy”. Warto wspomnieć o dwóch nowych lokalizacjach, czyli stadionie RKS Okęcie oraz górce przy ul. Strażackiej w dzielnicy Rembertów. Dzięki dodatkowym lokalizacjom organizatorzy liczą na jeszcze wyższą frekwencję. W zeszłym roku Filmowa Stolica Lata przyciągnęła blisko 50 tys. widzów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>