Gala Ekstraklasy – uroczyste podsumowanie sezonu w nc+

2014-05-30
Ostatni gwizdek sędziego w niedzielnych meczach 37. kolejki T-Mobile Ekstraklasy oficjalnie zakończy sezon 2013/2014. Dzień później, 2 czerwca w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala, podczas której wyróżnieni zostaną najlepsi zawodnicy oraz trener. Kibice w głosowaniach internetowych wybiorą: najładniejszego gola i paradę bramkarską oraz „Największy + Sezonu”. Transmisja Gali w CANAL+ Sport i nSport w poniedziałek o godz. 20:20.

plus_sezonu2014


W poniedziałkowy wieczór piłkarze zamienią stroje i dresy klubowe na garnitury i smokingi, a tunel wprowadzający na murawę zastąpiony zostanie przez czerwony dywan. Zawodnicy, przedstawiciele środowiska sportowego, świata kultury, biznesu i mediów spotkają się na uroczystym podsumowaniu sezonu – Gali Ekstraklasy.

Podczas Gali nagrodzeni zostaną bohaterowie sezonu 2013/2014. Widzowie nc+ poznają najlepszych zawodników na każdej pozycji, a także trenera sezonu. W siedmiu kategoriach wybór należał do piłkarzy i szkoleniowców klubów T-Mobile Ekstraklasy.

Swoich wyborów dokonają także kibice. W trzech kategoriach decyzja należeć będzie do internautów, którzy wskażą najładniejszą bramkę i paradę oraz „Największy+ sezonu”. Głosowanie w tej ostatniej kategorii prowadzone jest na stronie: plussezonu.canalplus.pl i zakończy się dopiero w trakcie trwania Gali. Nominacje do niej powstały w wyniku głosowania kibiców na fanpage`u CANAL+ Sport na facebooku w trakcie całego sezonu – akcja „Największy + meczu”. O statuetkę walczą Dani Quintana (największy + jesieni), Marcin Robak (największy + wiosny) i Gergo Lovrencsics (największy + rundy finałowej).

Najbardziej efektownego gola i interwencję bramkarską internauci wybierać mogą w serwisie Ekstraklasa.tv, gdzie zamieszczone zostały filmiki z wybranymi pięcioma (w każdej kategorii) najlepszymi momentami sezonu 2013/2014.

Podczas Gali statuetki nagrodzonym wręczać będą wybitni przedstawiciele świata sportu i kultury. Jedną z atrakcji wieczoru będzie premierowa prezentacja piosenki nagranej przez piłkarzy klubów T-Mobile Ekstraklasy.

Transmisja z tej wyjątkowej imprezy przeprowadzona zostanie w CANAL+ Sport i nSport. Początek relacji w poniedziałek, 2 czerwca o 20:20. Gospodarzami wieczoru będą Tomasz Smokowski i Magda Mołek. Studio poprowadzi Daria Kabała-Malarz, a jej gościem będzie Marcin Baszczyński. Wywiady w kuluarach imprezy przeprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska.

Z T-Mobile Ekstraklasą kibice rozstaną się do 18 lipca. Sezon 2014/2015 będzie można oglądać wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+.

LISTA NOMINOWANYCH:

Bramkarz Sezonu
Mateusz Bąk, Radosław Janukiewicz, Dusan Kuciak, Michał Miśkiewicz, Richard Zajac
Obrońca Sezonu
Tomasz Brzyski, Arkadiusz Głowacki, Igor Lewczuk, Marcin Malinowski, Jakub Rzeźniczak
Pomocnik Sezonu
Tomasz Jodłowiec, Gergo Lovrencsics, Michał Masłowski, Miroslav Radović, Radosław Sobolewski
Napastnik Sezonu
Paweł Brożek, Grzegorz Kuświk, Marco Paixao, Marcin Robak, Łukasz Teodorczyk
Odkrycie Sezonu
Paweł Dawidowicz, Daniel Dziwniel, Dawid Kownacki, Michał Masłowski, Patryk Wolański
Trener Sezonu
Henning Berg, Jan Kocian, Leszek Ojrzyński, Ryszard Tarasiewicz, Dariusz Wdowczyk

- nominacji w powyższych kategoriach dokonała kapituła składająca się z dziennikarzy sportowych

Piłkarz Sezonu
zgłaszają zawodnicy i trenerzy klubów T-Mobile Ekstraklasy

Największy+ Sezonu

Głosowanie na stronie plussezonu.canalplus.pl

Gol Sezonu i Parada Bramkarska Sezonu
Głosowanie w serwisie Ekstraklasa.tv
http://ekstraklasa.tv/sila-czy-maestria-techniczna-wybierz-gola-sezonu,434032.html
http://ekstraklasa.tv/latajacy-bohaterowie-wybierz-parade-sezonu,434087.html


poniedziałek, 2 czerwca:
20:20 Gala Ekstraklasy, CANAL+ Sport / nSport
prowadzenie: Tomasz Smokowski, Magda Mołek, 
studio: Daria Kabała-Malarz, Marcin Baszczyński, 
reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>