Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń, czyli pojedynek na szczycie

2013-06-07

Dwa mecze ENEA Ekstraligi 9 czerwca w nSport HD.
 
Emocje sięgną zenitu. W najbliższą niedzielę kibice żużla będą mogli obejrzeć dwa wyjątkowe pojedynki w jakości HD. Żużlową niedzielę zainaugurują zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy o 16:00 zmierzą się z Unibaxem Toruń. A już o 18:30 kolejna dawka adrenaliny - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa podejmie drużynę Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Oba  mecze będą transmitowane na antenie nSport HD, serdecznie zapraszamy.

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy, czyli po rozpoczęciu rundy rewanżowej czas na spotkanie drugiej kolejki pomiędzy Fogo Unią Leszno a Unibaxem Toruń. Z pewnością inaczej mogłaby brzmieć analiza szans obu drużyn, gdyby mecz został rozegrany w terminie, ale nie możemy zapominać o jednym - niedzielne spotkanie będzie konfrontacją na szczycie tabeli. Według Michała Łopacińskiego, gospodarza studia, pojedynek lidera z wiceliderem to gwarancja emocjonującego widowiska.

- Do wicelidera i jednocześnie najmłodszej wiekowo drużyny w Enea Ekstralidze przyjeżdża już nie tylko lider, ale i dominator tegorocznych rozgrywek. Pikanterii sytuacji dodaje fakt ostatnich wydarzeń jakie miały miejsce na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Goście z pewnością będą bardzo czujni, zaś gospodarze... no coż, będą musieli uporać się z presją czujnych spojrzeń, pod jakimi się znajdą. O sile toruńskiej drużyny mówiliśmy już nie raz, choć także i najsilniejsi miewają chwile słabości, co pokazało wyjazdowe spotkanie w Gnieźnie, jednak nie zapominajmy o tym, że dość szybko torunianie w tym dwumeczu odrobili straty i punkt bonusowy pozostał w grodzie nad Wisłą. Fogo Unia Leszno oprócz młodości prezentuje również bezkompromisowość i pomimo relatywnie młodego wieku zawodników jazdę bez kompleksów. Na uwagę z pewnością zasługuje duet "turbo-braci" czyli Przemysława i Piotra Pawlickich - dwa kompletnie różne style jazdy, ale cel zawsze ten sam - zwycięstwo. Punktem do zastanowienia będzie na pewno forma Kennetha Bjerre, który stara się trzymać poziom, jednak od Duńczyka można oczekiwać nieco więcej. Drugim znakiem zapytania, ku zaskoczeniu wielu kibiców, opatrzone jest nazwisko Damiana Balińskiego - zawodnika, który całe swoje serce oddał leszczyńskim bykom i charakter do jazdy ma - pytanie czy w tym sezonie, a już na pewno w tym meczu, będzie w stanie wykrzesać ze swoich motocykli jeszcze więcej prędkości. Przekonamy się o tym już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na antenie nSport HD – mówi Michał Łopaciński, komentator nc+.

Ciekawie zapowiada się także mecz  Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stelmet Falubaz Zielona Góra, który będzie transmitowany o 18:30 w nSport HD.

PLAN TRANSMISJI W nSport HD

9 czerwca (niedziela)
15:45 studio meczowe
- Michał Łopaciński
16:00 Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
komentują: Tomasz Dryła oraz Anita Mazur
18:15 studio meczowe - Gabriel Waliszko
18:30 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stelmet Falubaz Zielona Góra
komentują: Piotr Olkowicz oraz Filip Adamus
22:00 Magazyn Enea Ekstraliga
prowadząca: Daria Kabała - Malarz

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>