ENEA Ekstraliga w nSport HD - trzy mecze, czyli potrójna dawka emocji

2013-06-28

Maraton z żużlem czas zacząć! W najbliższą niedzielę na antenie nSport HD będą transmitowane dwa mecze w ramach rozgrywek Enea Ekstraligi. Na torze o godzinie 16:00 zmierzą się Stal Gorzów i Dospel Włókniarz Częstochowa, natomiast o 18:30 FOGO Unia Leszno podejmie  drużynę Stelmet Falubaz Zielona Góra. Na tym jednak nie koniec sportowych atrakcji. Już następnego dnia kibice będą mogli obejrzeć zmagania Unii Tarnów z Włókniarzem Dospel Częstochowa. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć w nSport HD o 18:00.

30 czerwca (niedziela)

W 12. rundzie Enea Ekstraligi Stal podejmie w Gorzowie Dospel Włókniarz Częstochowa. Poprzedni, poniedziałkowy mecz tych drużyn, wygrany sześcioma punktami przez częstochowian, dostarczył olbrzymich emocji. Podobnie będzie w niedzielę, bo oba zespoły mają ambitne plany wywalczenia bonusu.
- Gorzowianie wprawdzie przeżywają kłopoty kadrowe, ale ich duet liderów Iversen – Kasprzak, wspierany przez szykowanego do nowej roli Bartosza Zmarzlika, powinien mocno przeciwstawić się „lwom”. Tymczasem częstochowski duet trenerski ma w talii rosyjskie asy Łaguta-Sajfutdinow, które ostatnio grają w lidze coraz lepiej. Dlatego kibice mogą liczyć na kapitalne widowisko – mówi dziennikarz nSport HD Gabriel Waliszko  – Ważne punkty w tym spotkaniu powinni przywozić juniorzy, stąd ich postawa na stadionie imienia Edwarda Jancarza może okazać się kluczowa w końcowym rozrachunku. Skoro prezesa Włókniarza interesuje tylko zwycięstwo, to w Gorzowie możemy spodziewać się czegoś extra. Tym bardziej, że na starcie zobaczymy aż czterech uczestników sobotniego Grand Prix Danii – zapowiada Waliszko.
Transmisja meczu Stal – Włókniarz od 15.45 w nSport HD i TVN Turbo HD.

Ciekawie zapowiada się także spotkanie FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra. W pierwszym meczu tych drużyn zielonogórzanie pokonali na własnym torze Fogo Unię Leszno 58:32. Warto dodać, że niedzielny mecz będzie szczególny dla Jarosława Hampela, który jeszcze rok temu jeździł w drużynie Leszna. Efekt zmagań na torze będzie można oglądać od godziny 18:15 w nSport HD.

1 lipca (poniedziałek)

A już  w najbliższy poniedziałek 1 lipca kamery nc+ przeniosą się do Tarnowa na mecz Unii z Włókniarzem.
Mistrzowie Polski wciąż myślą o miejscu w czołowej czwórce ligi, a częstochowianie będą chcieli wybić im to z głowy. Smaczkiem tego spotkania będzie konfrontacja rosyjskich braci Łagutów. Artiom wyrósł na lidera tarnowskiej ekipy, tymczasem Grigorij jest ważnym ogniwem Włókniarza. Obaj spotkali się ostatnio w meczu ligi rosyjskiej i minimalnie lepszy był starszy „Grisza”. Ciekawe jak będzie w Tarnowie, gdzie miejscowy tor znakomicie zna 22-letni Artiom  – zastanawia się  Waliszko.
Mecz Unia – Włókniarz w poniedziałek od 17.45 w nSport HD.

PLAN TRANSMISJI

12. KOLEJKA ENEA EKSTRALIGI, 30 czerwca (niedziela)
Studio meczowe, godzina 15:45 – Gabriel Waliszko
Stal Gorzów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa, godzina 16.00 (nSport HD i TVN Turbo HD)
Komentują: Tomasz Dryła oraz z parku maszyn Filip Adamus

Studio meczowe, godzina 18:15 – Michał Łopaciński
FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra, godzina 18:30  (nSport HD)
Komentują: Piotr Olkowicz oraz z parku maszyn Anita Mazur

2. KOLEJKA (zaległa), 1 lipca (poniedziałek)
Studio meczowe: 17:45  - Gabriel Waliszko
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa, godzina 18:00 (nSport HD)
Komentują: Tomasz Dryła oraz z parku maszyn Jakub Zborowski
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>