EKSTREMALNA JAZDA NA KRAWĘDZI W PLANETE+

2015-03-02

Są żądni adrenaliny i gotowi na wszystko, aby pobijać kolejne rekordy. Przekraczają granice wiecznie balansując na krawędzi. Przez cały marzec na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, będzie można oglądać dokumenty poświęcone największym pasjonatom sportów ekstremalnych. Premiery w poniedziałki, od 2 do 30 marca, o 21:00.   

Cykl „Na krawędzi” to pięć dokumentów o sportowcach, którzy są gotowi przekroczyć swoje granice, aby poczuć jak adrenalina krąży w ich żyłach. Snowboard, surfing, freeskiing, bodyboarding i skoki z klifów w wingsuitach w najbardziej ekstremalnych formach to ich codzienność. Reżyser wszystkich filmów, Thierry Donard, specjalizuje się w kinie poświęconym  sportom ekstremalnym, co gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia.

2 marca Planete+ pokaże „Testimony. Z miłości do ryzyka”, którego bohaterami są głównie snowboardziści. Reżyser towarzyszył im przez pięć lat uwieczniając popisowe tricki i najlepsze zjazdy. Piękne krajobrazy i ekstremalne ewolucje przeplatają się z wywiadami, w których bohaterowie filmu opowiadają o swoich radościach i obawach związanych z uprawianych przez nich sportem.

Kolejny dokument z cyklu „Never Ending. Sport bez końca” emitowany 9 marca, to zapis bicia rekordów w nietypowych dyscyplinach sportowych, takich jak odmiana wingsuitu - proximity. Trzech śmiałków skacze ze szczytu górskiego w specjalnych kombinezonach starając się przelecieć jak najniżej nad dolinami.

W poniedziałek 16 marca będzie można zobaczyć „Instant. Łyk adrenaliny”. Kluczową rolę w sportach ekstremalnych odgrywają warunki atmosferyczne: dobra fala, świeży śnieg, prędkość i siła wiatru. Poza umiejętnościami samego zawodnika to one decydują o powstaniu tzw. idealnego momentu – chwili, w której można wykonać trick czy pobić kolejny rekord. Sportowcy jeżdżą po całym świecie, aby znaleźć odpowiednie warunki.

Dalej, wyżej, mocniej - przedostatni dokument cyklu „Pushing the Limits. Sport bez granic” portretuje sportowców, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Szukając wrażeń co chwila przekraczają granice, a ich wyczyny oglądają w internecie rzesze fanów.

Cykl zamknie 30 marca dokument „Imagine. Poza granice wyobraźni”, który przekrojowo pokazuje świat sportów ekstremalnych. Thierry Donard z ekipą podróżuje po całym świecie przyglądając się pasjonatom i ich niesamowitym ewolucjom.

CYKL „NA KRAWĘDZI” W PLANETE+

 

„Testimony. Z miłości do ryzyka” - poniedziałek, 2 marca, godz. 21:00. 

„Never Ending. Sport bez końca” - poniedziałek, 9 marca, godz. 21:00. 

 „Instant. Łyk adrenaliny” - poniedziałek, 16 marca, godz. 21:00. 

 „Pushing the Limits. Sport bez granic” - poniedziałek,23 marca, godz. 21:00. 

 „Imagine. Poza granice wyobraźni” - poniedziałek, 30 marca, godz. 21:00.  


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>