Dwa mecze 4. rundy ENEA Ekstaligi już 21 kwietnia w nSport HD

2013-04-18

Adrenalina, unosząca się w powietrzu oraz przyjemny dla ucha warkot silników to niewątpliwe uroki „czarnego sportu”, które przyciągają na trybuny rzesze kibiców. Teraz, by poczuć tę wyjątkową atmosferę, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Transmisje z meczów Enea Ekstraligi w HD gwarantują znakomitą jakość obrazu, co w przypadku zmagań na torze jest bardzo ważne. Już w najbliższą niedzielę, w nSport HD transmitowane będą dwa emocjonujące mecze. Betard Sparta Wrocław podejmie Unię Tarnów, zaś PGE Marma Rzeszów ugości ekipę Dospel Włókniarz Częstochowa.

Godzina 16:00
Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnów

W niedzielę, o godzinie 16:00, zawodnicy Betard Sparty Wrocław zainaugurują ligowy sezon. Przeciwnikiem drużyny Piotra Barona w meczu 4. rundy Enea Ekstraligi będzie Unia Tarnów, broniąca tytułu Drużynowego Mistrza Polski.  Strata znakomitego Grega Hancocka podcięła nieco skrzydła wrocławskim „Jaskółkom”. Wszystko zależy od tego, co na torze zaprezentują Artiom Łaguta oraz Maciej Janowski.

Godzina 18:30
PGE Marma Rzeszów – Dospel Włókniarz Częstochowa

Przy Hetmańskiej PGE Marma Rzeszów zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa. W inauguracyjnej rundzie obie drużyny wygrały, ale większe wrażenie zrobiło zwycięstwo rzeszowian, którzy pokonali w Gorzowie wicemistrzów Polski.

- Siedziałem na stanowisku komentatorskim z nosem na nieistniejącej już linii 30. metra i doskonale widziałem starty. Właśnie w tym elemencie "Żurawie" zaimponowały mi najbardziej. Grzegorz Walasek, Rafał Okoniewski i Jurica Pavlic nie startowali, oni byli wystrzeliwani spod taśmy! Jeśli do tej trójki dodamy niemal zawsze perfekcyjnego, trzykrotnego mistrza świata Nicki Pedersena, który po sześciu latach znów wystartuje w Rzeszowie jako gospodarz - nie ma wątpliwości, co do potencjału drużyny z Podkarpacia. Bez juniora z najwyższej półki "biało - niebieskim" ciężko będzie walczyć o złote medale, ale na swoim torze na pewno mogą wygrać z każdym – mówi Tomasz Dryła, dziennikarz nc+ i dodaje - W niedzielę przed rzeszowianami bardzo ciekawy sprawdzian. Włókniarz wzmocnił się zimą: doszli Emil Sajfutdinow, Rune Holta, Michael Jepsen Jensen i Adam Strzelec. Częstochowianie, dekadę po ostatnim Mistrzostwie Polski, liczą na dobry sezon i finisz w górnej części tabeli – zachęca Dryła.

Lepszej rekomendacji nie trzeba: dwie niepokonane drużyny z wysokimi aspiracjami. Kompletem zwycięstw po tej rundzie będzie mógł się chwalić już tylko jeden zespół. Dlatego mecz w Rzeszowie trzeba zobaczyć!

Wieczorem, gdy emocje związane z rozgrywkami nieco opadną, zapraszamy wszystkich kibiców żużla do nSport HD. O godzinie 22:00  będą  mogli obejrzeć „Magazyn Enea Ekstraliga", w którym Daria Kabała – Malarz i jej zaproszeni goście omawiają kolejkę ekstraligi.

PLAN TRANSMISJI W nSPORT HD
21 kwietnia (niedziela)

15:45 studio meczowe: Michał Łopaciński
16:00 nSport HD: Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnów
Komentuje: Piotr Olkowicz
Reporter: Karolina Mikołajczyk
18:15 studio meczowe: Gabriel Waliszko
18:30 nSport HD: PGE Marma Rzeszów – Dospel Włókniarz Częstochowa
Komentuje: Tomasz Dryła
Reporter: Jakub Zborowski
22:00 nSport HD: Magazyn Enea Ekstraliga (premiera)
Prowadząca: Daria Kabała-Malarz
Gość: Jakub Giermaziak (kierowca rajdowy)

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>