Drugi sezon serii „Home Staging” w DOMO+

2014-06-12
W niedzielę, 29 czerwca na antenę Domo+, autorskiego kanału tematycznego platformy nc+, wraca produkcja własna stacji „Home staging – mieszkania do sprzedania”. Stacja zaplanowała 10 premierowych odcinków programu.

maria semczyszyn

Seria, której drugi sezon widzowie będą mogli oglądać od 29 czerwca, w każdą niedzielę o 16:30 to pierwszy w Polsce program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu, znanej w USA już od lat 70. XX wieku. Home staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Różni się od tradycyjnie pojmowanej architektury wnętrz tym, że jest tani, szybki i ukierunkowany na sprzedaż lub wynajem. Celem tego zabiegu jest podniesienie wartości nieruchomości, a także przyspieszenie jej sprzedaży lub wynajmu.

Program prowadzi znana home stagerka Maria Semczyszyn, która w każdym z 10 odcinków pokaże widzom cały proces metamorfozy. Od momentu decyzji o sprzedaży lub wynajmie, przez zmianę wystroju, po kwestie promocji nieruchomości i finalizacji transakcji.

W pierwszym odcinku drugiej serii Maria odwiedzi znanego aktora i muzyka Rafała Olbrychskiego, który chce sprzedać swoje duże mieszkanie w Józefosławiu. Ogrodzone osiedle, baseny i bogaci mieszkańcy – tak wyglądają realia tej nieruchomości. Wśród bohaterów pozostałych odcinków znajduje się m.in. ekscentryczne małżeństwo w średnim wieku, które od pół roku nie może sprzedać starego mieszkania w bloku z wielkiej płyty, zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie. Maria Semczyszyn pomoże także przedsiębiorczemu księgowemu, tacie pięcioletniej Mai. Mężczyzna postanawia sprzedać trzypokojowe mieszkanie w Piasecznie, w którym wcześniej mieszkał również z żoną. 

Na zlecenie Domo+ serię zrealizowała firma Forward Group.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>