2 sezon „abc gotowania” w marcu w kuchni+

2014-02-06

Na antenę kuchni+ powraca „abc gotowania”, popularna wśród widzów produkcja własna kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+. Drugi sezon prowadzonego przez Marietę Marecką programu będzie można obejrzeć już od 9 marca, w każdą niedzielę o 17:45. 

 

„abc gotowania” to autorska produkcja kuchni+ skierowana do początkujących miłośników gotowania. Program prowadzony przez Marietę Marecką w krótki i przystępny sposób prezentuje interesujące i praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator domowego przyrządzania jedzenia. Program to wyjątkowy telewizyjny elementarz dla osób zaczynających przygodę z kuchnią.

Marieta Marecka to znana widzom kuchni+ uczestniczka i laureatka „Warsztatów smaku kuchni+”, która poprowadziła jeden z odcinków programu „Warsztaty smaku kuchni+: wyjadacze”.

- Panuje przekonanie, że gotowanie to niezwykle skomplikowana czynność. Jest to jedynie złudzenie, bo dużo dań można zrobić z niewielkim nakładem sił i czasu. I na takich właśnie przepisach skupiamy się w naszym programie. Chcemy zachęcić do gotowania tych, którzy do tej pory w kuchni jedynie siadali za stołem – mówi Marieta Marecka, prowadząca „abc gotowania”.

Każdy z 12 odcinków poświęcony jest jednemu motywowi kulinarnemu. Widzowie poznają pomysły m.in. na kaszę, schab, placki, indyka, pierogi, wołowinę, pieczywo i dania fit.

Pierwszy sezon „abc gotowania” cieszył się dużą popularnością widzów. Odcinek wyemitowany w niedzielę, 1 lutego osiągnął oglądalność powyżej 79 tysięcy, co dało mu 5. pozycję wśród najchętniej oglądanych tytułów w kuchni+ w historii platformy nc+.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>