DOMO+ we wrześniu wchodzi do polskich domów

2014-08-13
Aż trzy nowe produkcje własne i jedną kontynuację zaplanowało na wrzesień Domo+, autorski kanał platformy nc+. Widzowie zobaczą serie „Daleko od miasta”, „Wyzwanie nowe mieszkanie”, „Remont w 48 godzin” oraz najnowszy sezon „Home stagingu – mieszkań do sprzedania”.

wyzwanie nowe mieszkanie

Wrzesień na antenie Domo+ to przede wszystkim nowe autorskie formaty, których tematem przewodnim są mieszkania i domy, czyli miejsca najbliższe większości ludzi. 3 września wystartuje „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. W każdym odcinku Damian Urbańczyk, znany widzom Domo+ z serii „Luksus na sprzedaż”, poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów – osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Następnie dobiera oferty spełniające ich wymagania i oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach. Przy okazji rozmawia z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem nieruchomości. Przy okazji podpowiada jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów.

Z kolei 6 września stacja rozpocznie emisję serii „Daleko od miasta”. Gospodyni programu, dziennikarka Natalia Sosin postanowiła odwiedzić byłych mieszkańców miast, którzy podjęli odważną decyzję i układają sobie życie na nowo – daleko od miasta. Zapyta ich o to co robią, jak zarabiają na utrzymanie i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród osób, które odwiedzi prowadząca jest m.in. Wojtek, do niedawna warszawski architekt pracujący w branży projektowej i reklamowej, teraz mieszkający w wiosce na Podlasiu oraz Asia, była brokerka, niegdyś z Warszawy. Zmęczona tempem życia stolicy i związanym z nim stresem, postanowiła zlikwidować własną firmę i przeprowadzić się na Warmię.

Natomiast, 17 września na antenie zawita „Remont w 48 godzin”. Prowadzony przez Tomasza Pągowskiego, projektanta znanego jako juror „Bitwy o dom”, którego widzowie Domo+ pamiętają z programu „Samowkręt”. W każdym odcinku udowadnia, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego, by całkowicie się zmienić. Prowadzący odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z gospodarzem widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni.

Uzupełnieniem oferty produkcji własnych jest kontynuacja programu „Home staging - mieszkania do sprzedania”. W nowym, trzecim sezonie Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, wkroczy do mieszkań i domów ludzi, chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. W programie będzie można zobaczyć 16 różnych mieszkań i wnętrz, których właściciele starają się na nich zarobić, ale nie idzie to do końca po ich myśli.

Produkcje własne września:

Wyzwanie – nowe mieszkanie: od środy, 3 września, 21:00
Daleko od miasta: od soboty, 6 września, 18:00
Remont w 48 godzin: od środy, 17 września, 21:30
Home staging - mieszkania do sprzedania 3: od niedzieli, 7 września, 16:30
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>