Domo+ po raz trzeci zajrzy do domów gwiazd

2014-09-17

Dariusz Michalczewski, Anna Korcz i Tomasz Szczepanik – między innymi tych celebrytów odwiedzi Omenaa Mensah w trzecim sezonie programu „Domy gwiazd” w Domo+, autorskim kanale platformy nc+. Premierowe odcinki wyprodukowanej przez stację serii można obejrzeć od 5 października, w każdą niedzielę o 17:00.

Domy-gwiazd_Anna-Korcz1

Trzeci sezon programu poprowadzi Omenaa Mensah. Gospodyni programu spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Sprawdzi gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują. Widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są mieszkania osób znanych z ekranów telewizji i pierwszych stron gazet.

W najnowszym sezonie programu Omenaa odwiedzi m.in. aktorkę Annę Korcz, byłego boksera Dariusza Michalczewskiego, satyryka i autora piosenek Rudiego Schubertha, piosenkarkę Lidię Kopanię, stylistkę Zosię Ślotałę i Tomasza Szczepanika, lidera zespołu Pectus.

- Kręcąc program wyszliśmy z prostego założenia - „pokaż nam jak mieszkasz, a powiemy widzom kim jesteś”. Sprawdziliśmy, czy wnętrza domów gwiazd odzwierciedlają ich charakter. Jak będzie można zobaczyć, często tak jest, ale nie zawsze - mówi Omenaa Mensah, prowadząca program „Domy gwiazd 3”.

Omenaa Mensah aktualnie kończy studia doktoranckie w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jednocześnie jest właścicielką marki Ammadora, tworzącej meble inspirowane sztuką. Z kolei od 11 lat jest związana z TVN jako prezenterka telewizyjna. Można ją było zobaczyć w takich programach, jak: „Podróże Meteo”, „Kuchnia czynna całą dobę” czy „Projekt Plaża”. Wystąpiła w 5. edycji „Tańca z gwiazdami”. To także inicjatorka i prezes Omenaa Founadtion, fundacji, która opiera swoją działalność na wzmacnianiu więzi pomiędzy Polską a krajami Afryki Subsaharyjskiej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>