„Dobry, zły i głodny” - teksański „Top Chef 9” w kuchni+

2014-01-29

W niedzielę, 9 lutego o 18:20 kuchnia+, autorski kanał platformy nc+, wyemituje premierowo pierwszy odcinek 9. sezonu popularnego amerykańskiego programu „Top Chef”. Tym razem uczestnicy show rozpoczną swoje zmagania w Teksasie, a wśród gości specjalnych znajdzie się m.in. słynna aktorka Charlize Theron i piosenkarka Patti LaBelle.

Top-Chef-9

Amerykański „Top Chef” to jeden z najpopularniejszych programów w Stanach. Od pierwszego sezonu zgromadził na swoim koncie dwie prestiżowe statuetki Emmy i aż 22 nominacje do tej nagrody. Format polega na kulinarnej rywalizacji pomiędzy uczestnikami programu. Ich kuchenne wyczyny oceniane są przez specjalne jury.

9. sezon wprowadza kilka zmiana w strukturze reality show. Tym razem twórcy programu zabierają widzów i uczestników na Dziki Zachód. W Teksasie ekipa odwiedzi m.in. Dallas, San Antonio i Austin. W pierwszym odcinku widzowie będą mogli śledzić zmagania aż 29 osób, z których tylko 16 awansuje do dalszej części programu. W kolejnych odsłonach uczestnicy będą musieli sprostać serii trudnych zadań, w tym: przygotować meksykańską ucztę, zrobić potrawę z niezwykle ostrych papryczek, zaserwować obiad dla teksańskiej elity i stworzyć koncept restauracji od początku do końca. Do zadań „Quickfire” i „Eliminacje” doszła jeszcze jedna konkurencja – „Last Chance Kitchen”, która pozwala na powrót do programu jednej z osób, która już odpadła. Na czas finałowej rozgrywki ekipa programu przeniesie się do Kanady. Poza prestiżem i popularnością zwycięzca otrzyma 125 tysięcy dolarów.

Wysiłki pretendentów do tytułu będzie oceniać jury oraz goście specjalni. Prowadzącą program jest znana aktorka i autorka książek kucharskich Padma Lakshmi. Szefem jury będzie Tom Colicchio, niezwykle popularny w Stanach juror, właściciel restauracji New York City's Gramercy Tavern. Obok niego zasiądzie także Gail Simmons, ekspert ds. żywności z magazynu „Food & Wine”, Emeril Lagasse, szef kuchni 13 restauracji i znany prezenter programów kulinarnych, a także Hugh Acheson, uczestnik 3. edycji show „Top Chef: mistrzowie” i szef takich restauracji jak Five & Ten, The National, Gosford Wine i Empire State South. Gośćmi specjalnymi w programie będą m.in. aktorka Charlize Theron, postać satyryczna Pee-wee Herman i popularna piosenkarka Patti Labelle.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>