Derby ziemi lubuskiej już 19 maja w nSport HD

2013-05-17

Niedzielne spotkanie z Enea Ekstraligą rozpoczniemy mocnym uderzeniem. O godzinie 16:00, kibice będą mogli obejrzeć pojedynek lubuskich gigantów. Stal Gorzów podejmie zespół Stelmet Falubaz Zielona Góra. Spotkania tych dwóch drużyn przeszły już do historii i są prawdziwą gratką dla fanów czarnego sportu. Ciekawie zapowiada się także starcie Unibax Toruń – PGE Marma Rzeszów, które transmitować będziemy o 18:30. Na oba mecze zapraszamy 19 maja do nSport HD. Gwarantujemy moc wrażeń i widowisko w najlepszej jakości HD.

Zawodnicy Falubazu jak na razie zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają apetyt na złoto. Gorzowianie są dwie pozycje niżej.
- Na derby Ziemi Lubuskiej czekają wszyscy fani czarnego sportu. Dla mieszkańców Gorzowa i Zielonej Góry to, coś więcej niż zwykła rywalizacja na torze, to prawdziwe żużlowe święto. Faworytem na papierze wydaje się Falubaz, jednak Stal na własnym torze będzie się starała pokrzyżować im plany. Wszyscy jesteśmy ciekawi, co 19 maja wymyślą gospodarze – mówi Piotr Olkowicz.
Widzów zapraszamy na transmisję do nSport HD o godzinie 16:00. 
 A już o godzinie 18:30 toruński lider Enea Ekstraligi podejmie aspirującą do medali drużynę PGE Marmy Rzeszów.
 – Najważniejsze pytanie przed tym meczem dotyczy Nickiego Pedersena. Czy trzykrotny mistrz świata stawi się w Toruniu i wzmocni rzeszowską ekipę dzień po prawdopodobnym starcie w Grand Prix Czech? Jeśli kontuzjowana ręka pozwoli mu skutecznie ścigać się w Pradze, to trzeba założyć, że twardy Duńczyk pojawi się też w Grodzie Kopernika ze specjalną opaską – mówi dziennikarz nSport HD Gabriel Waliszko, który poprowadzi meczowe studio. – Jeśli zabraknie Pedersena, to rzeszowianie z Dennisem Anderssonem w składzie nie poszaleją na Motoarenie. Gospodarze jadący bez kontuzjowanego Darcy Ward'a powinni to w pełni wykorzystać. Wprawdzie Marma na wyjazdach w tym sezonie wygrywa, ale zdobyć dwa punkty na torze niepokonanego lidera to prawie misja niemożliwa. Na szczęście ten rok to w żużlowej elicie zupełnie nieprzewidywalna jazda, więc emocji w Toruniu powinno być pod dostatkiem – dodaje Waliszko.
Transmisja mecze o godzinie 18:30 w nSport HD.

PLAN TRANSMISJI 9. KOLEJKI

15:45 nSport HD: studio meczowe – Michał Łopaciński
16:00 nSport HD: Stal Gorzów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
komentują: Piotr Olkowicz oraz Jakub Zborowski z parku maszyn
18:15 nSport HD: studio meczowe – Gabriel Waliszko
18:30 nSport HD: Unibax Toruń – PGE Marma Rzeszów
komentują: Tomasz Dryła oraz Anita Mazur z parku maszyn
22:00 nSport HD: Magazyn Enea Ekstraliga
prowadząca: Daria Kabała - Malarz

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>