„Defiance" i „Siostra Jackie V" - nowe seriale od listopada w CANAL+

2013-10-22

W czwartek, 7 listopada 2013, CANAL+ rozpoczyna emisję nowego serialu science fiction „Defiance" oraz najnowszego, piątego sezonu serialu „Siostra Jackie".

defiance

„Defiance" jest amerykańskim serialem science fiction, zrealizowanym według pomysłu Rockne S. O'Bannona, Kevina Murphy'ego i Michaela Taylora. Akcja dzieje się w 2046 roku. Ziemia jest wyniszczona przez wojnę z obcymi, zwanymi Wotanami, którzy przybyli 30 lat wcześniej w poszukiwaniu nowego domu, po tym jak ich układ słoneczny został zniszczony w wyniku gwiezdnej kolizji. Byli wśród nich Iratjanie, Indogeni, Kastitjanie, Liberaci, Sensotowie, Gulanowie i Wolganie. Obecnie planeta jest zamieszkiwana przez wszystkich. W położonym przy granicy miasteczku Defiance Wotanie pokojowo koegzystują z ludźmi. Osadą rządzi burmistrz Amanda Rosewater (Julie Benz), a pomaga jej przybyły niedawno do miasta Joshua Nolan (Grant Bowler) - żołnierz, który podczas wojny stracił rodzinę. Towarzyszy mu adoptowana córka, Iratjanka Irisa (Stephanie Leonidas), którą uratował przed śmiercią z rąk własnych rodziców. Jako nowoprzybyli, muszą nauczyć się zasad panujących w mieście i poznać jego najbardziej wpływowych członków, a wśród nich właściciela największej w okolicy kopalni Rafe'a McCawleya (Graham Greene) i ambitną kastitjańską rodzinę Tarrów (Tony Curran i Jaime Murray). Na potrzeby serialu lingwista David J. Peterson stworzył dwa pełne języki, którymi posługują się Kastitjanie oraz Iratjanie. W zakresie podstawowym określił także mowę dwóch innych ras: Indogenów i Liberatów. Serial będzie nadawany w CANAL+ od 7 listopada w każdy czwartek o 21.30.

Tego samego dnia o 21:00 na antenie stacji pojawi się premierowo piąty, najnowszy sezon „Siostry Jackie", w którą wciela się Edie Falco. Jackie Peyton to uzależniona od leków przeciwbólowych pielęgniarka nowojorskiego szpitala All Saints. Na pozór jest ideałem - robi wszystko, by zapewnić swoim pacjentom doskonałą opiekę. W rzeczywistości Jackie prowadzi podwójne życie. W piątym sezonie do ekipy szpitala dołącza dwóch nowych lekarzy. Młoda, śliczna, ale niekompetentna stażystka dr Carrie Roman (Betty Gilpin), którą zaczyna interesować się dr Cooper (Peter Facinelli) oraz dr Ike Prentiss (Morris Chestnut), utalentowany weteran wojen w Iraku i Afganistanie. Problemom Jackie wciąż nie ma końca. Jej mąż Kevin jest zdeterminowany, żeby odebrać jej prawa rodzicielskie. Żeby osiągnąć cel, nie waha się oskarżyć ją publicznie o nadużywanie leków. Oprócz walki z uzależnieniem i mężem, Jackie musi radzić sobie z córkami, które także nie stronią od kłopotów. Zaangażuje się też w nowy związek. „Siostra Jackie V” będzie nadawana w CANAL+ od 7 listopada w każdy czwartek o 21:00.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>