Dawid kontra Goliat Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń w nSport HD

2013-05-23

W dziewiątej rundzie spotkań Enea Ekstraligi na antenie nSport zostaną zaprezentowane mecze, w których ciężkie zadanie czekać będzie drużyny gospodarzy. W niedzielę, 26 maja o godzinie 16:00 kibice obejrzą pojedynek zamykającej tabelę Lechmy Startu Gniezno z liderem – Unibaxem Toruń. Będzie to starcie Dawida z Goliatem, mające zdecydowanego faworyta. Ciekawie zapowiada się także starcie zawodzącej na początku sezonu Polonii Bydgoszcz z liczącą na awans do górnej części tabeli Stalą Gorzów. Transmisja tego meczu także w niedzielę, o 18:30.

Zawodnicy Lechmy Startu Gniezno zamykają tabelę Enea Ekstraligi z zaledwie jednym wygranym spotkaniem. Z kolei goście z Torunia rozpoczęli sezon znakomicie i są liderem mając na koncie komplet zwycięstw.

- Truizmem jest stwierdzenie, że spotkanie Startu Gniezno z Unibaxem Toruń jest pojedynkiem beniaminka z drużyną, która od początku sezonu jest absolutnym dominatorem. Torunian nie wytrąciła z rytmu zarówno pogoda, z powodu której rozgrywki ligowe zaczęły się z opóźnieniem, ani kilkutygodniowa absencja tak kluczowego zawodnika jakim jest Darcy Ward. Jednak mimo suchych faktów, które jednoznacznie wskazują zwycięzcę tego pojedynku, powinniśmy spodziewać się emocjonującego widowiska. Będzie to pierwsze spotkanie Gnieźnian na własnym torze pod wodzą nowego trenera - Stefana Anderssona. Swojego pierwszego meczu, szwedzki szkoleniowiec nie może zaliczyć do udanych, aczkolwiek wyjazdowa porażka z Częstochową zaledwie dziesięcioma punktami, pozwala dostrzec pozytywy. Takim z pewnością jest druga linia Startu, którą stanowią Davey Watt i Piotr Świderski. Pytanie przed tym spotkaniem jest jedno - w jakiej formie na tor wyjadą Antonio Lindbaeck i Sebastian Ułamek, których punkty w tym sezonie będą kluczowe, jeśli drużyna walecznego beniaminka myśli jeszcze o utrzymaniu. Czy Gnieźnianie zaliczą drugie zwycięstwo w sezonie i sprawią tym samym ogromną niespodziankę, czy spotkanie będzie przebiegać pod dyktando dotychczas niepokonanych Torunian, przekonamy się w niedzielę o 15:45 w kanale nSport HD – zapowiada dziennikarz Michał Łopaciński.
Widzowie zobaczą transmisję w nSport HD o godzinie 16:00, studio przedmeczowe rozpocznie się o 15:45. 

A już o godzinie 18:30 znajdująca się na przedostatnim miejscu w tabeli Polonia Bydgoszcz zmierzy się z zajmującą szóstą lokatę Stalą Gorzów.

- Cieszymy się, że tradycyjnie pod koniec miesiąca jedno ze spotkań Enea Ekstraligi pokażemy szerszemu audytorium i obok widzów nSport HD zobaczą je również widzowie TVN Turbo. W obecnym sezonie walka o miejsca gwarantujące utrzymanie w gronie najlepszych polskich zespołów będzie równie pasjonująca jak rywalizacja o miejsca w play-off. Choć jesteśmy blisko półmetka rozgrywek to już wiemy, że starcie Polonii Bydgoszcz ze Stalą Gorzów będzie miało dla losów walki o utrzymanie bardzo istotne znaczenie. W tym sezonie do niższej klasy spadają aż trzy zespoły dlatego w niedzielne popołudnie nikt z pewnością nie odpuści  – zapowiada dziennikarz Piotr Olkowicz.
Transmisja meczu o godzinie 18:30 w nSport HD, początek studia przedmeczowego o 18:15.
PLAN TRANSMISJI 9. KOLEJKI

NIEDZIELA, 26 MAJA
15:45 nSport HD: studio meczowe
– Michał Łopaciński
16:00 nSport HD: Lechma Start Gniezno – Unibax Toruń
komentują: Tomasz Dryła oraz Karolina Mikołajczyk z parku maszyn
18:15 nSport HD: studio meczowe – Gabriel Waliszko
18:30 nSport HD, TVN Turbo: Polonia Bydgoszcz  – Stal Gorzów
komentują: Piotr Olkowicz oraz Anita Mazur z parku maszyn
22:00 nSport HD: Magazyn Enea Ekstraliga
prowadząca: Daria Kabała - Malarz

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>