CANAL+ DISCOVERY DZIELI SIĘ PASJĄ W SWOJE PIERWSZE URODZINY!

2016-05-04


CANAL+ DISCOVERY – pierwszy w Polsce dokumentalny kanał premium, tworzony we współpracy i pod wspólną nazwą przez dwie renomowane marki telewizyjne: CANAL+ i Discovery Network – obchodzi w maju pierwszą rocznicę swojej działalności. Z tej okazji stacja przygotowała urodzinowy program specjalny, który wszyscy abonenci nc+ będą mogli oglądać w weekend 7-8 maja w odkodowanym paśmie.

Z okazji pierwszych urodzin stacji nc+ przygotowało niespodziankę programową. W weekend 7-8 maja wszyscy abonenci platformy będą mogli obejrzeć CANAL+ DISCOVERY w tzw. „oknie otwartym”, czyli w paśmie odkodowanym. Hitem ramówki będzie przedpremierowa emisja autorskiej produkcji stacji „Elita bodyguardów” w sobotę o 20:10.

- „Elita bodyguardów” to nasza najnowsza produkcja, ukazująca fascynujący świat tych, którzy chronią ludzi i miejsca o najwyższym stopniu zagrożenia. Oprócz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, broni, pojazdów opancerzonych i zaawansowanych środków komunikacji, muszą oni także mieć mistrzowskie kwalifikacje w rozmaitych sztukach walki i przetrwania. Świat zna tylko kilka takich miejsc, w których doskonalą swoje umiejętności doświadczeni bodyguardzi. Jednym z nich jest Europejska Agencja Ochrony pod Poznaniem. Jej absolwenci należą do światowej elity. Nasze kamery towarzyszyły im m.in. w Iraku, Paragwaju, Brazylii, na Cyprze i na Sri Lance. Krótko mówiąc, będą to dosyć mocne historie o słabo znanej w Polsce profesji – mówi Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych nc+

To nie jedyna atrakcja weekendu. W ramówce stacja zaplanowała wiele własnych, polskich produkcji, w tym te najnowsze, tuż po premierze, m.in.: „Polska filmowa”- pokazująca miejsca, w których nagrywane były najsłynniejsze polskie filmy; „Niezapomniane lata 90.” -  przywołujące okres kultowy dla dzisiejszych 30-latków, „Mikroprzygoda” - propozycja dla tych, którzy mają dosyć miasta, dobija ich rutyna, a brak im czasu na wypoczynek i wiele innych.

CANAL+ DISCOVERY nadaje od 11 maja 2015. Jest pierwszym dokumentalnym kanałem premium – wszystkie filmy i programy na antenie stacji to najnowszy kontent, nigdy wcześniej nie pokazywany w polskiej telewizji. W ciągu pierwszego roku działalności stacja wyemitowała 460 godzin programów premierowych, w tym 74 godziny własnych polskich produkcji, na które składa się 9 serii dokumentalnych.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.canalplus.pl/discovery oraz na profilu stacji na Facebooku www.facebook.com/CANALplusDISCOVERY.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>