„Był sobie chłopiec”, „Ripper Street”, „Fhe Following II”, „W garniturach III” – lato w CANAL+ pełne serialowych emocji

2014-06-25
W czwartek, 26 czerwca CANAL+ rozpoczyna emisję serialu komediowego „Był sobie chłopiec”, opartego na kinowym hicie z Hugh Grantem. Od 10 lipca widzowie stacji będą mogli śledzić dalsze losy pracowników nowojorskiej kancelarii prawniczej w serii „W garniturach III”. W CANAL+ Film 4 lipca zadebiutuje osadzony w wiktoriańskim Londynie serial kryminalny „Ripper Street”, a 19 lipca Kevin Bacon ponownie ruszy śladem sekty morderców w „The Following II”.

BylSobieChlopiec„Był sobie chłopiec” (About A Boy), którego pierwszy odcinek CANAL+ pokaże w najbliższy czwartek, 26 czerwca o 21:00, to serial komediowy oparty na znanym filmie kinowym z 2002 roku. W napisanie i wyprodukowanie serialu zaangażowała się nawet ta sama grupa osobistości Hollywood, a wśród nich Robert De Niro, producent m.in. „Wrogów publicznych” i „Pokoju Marvina”. W serialu „Był sobie chłopiec” filmowa rola Hugh Granta przypadła Davidowi Waltonowi, aktorowi znanemu głównie z serii „Bent" czy „Perfect Couples". Na planie towarzyszy mu doświadczona aktorka Minnie Driver. Widzowie mogą ją pamiętać z ról w takich produkcjach, jak „Uśpieni”, „Zabijanie na śniadanie”, w którym zagrała z Johnem Cusackiem czy „Buntownik z wyboru” z Mattem Damonem i Benem Affleckiem. W uroczego 11-latka, który podbija serce zakochanego w sobie bon vivanta i próbuje swatać z nim matkę, wcielił się Benjamin Stockham. Zdolny nastolatek od czasu debiutu w 2008 roku zdobył już dwie nominacje do Young Artist Award za role w serialach „Zabójcze umysły” i „Sons of Tuscon”.

Kolejną propozycją CANAL+ na lato jest serial prawniczy „W garniturach III” (Suits 3), który będzie nadawany od 10 lipca w każdy czwartek o 21:30, bezpośrednio po „Był sobie chłopiec”. „W garniturach” to pełna lekkości i wdzięku produkcja, której bohaterami są pracownicy renomowanej kancelarii na Manhattanie. Jej gwiazdą jest czołowy nowojorski adwokat Harvey Specter (w tej roli czarujący Gabriel Macht) oraz zatrudniony przez niego partner, młody, obdarzony fenomenalną pamięcią Mike Ross (doskonała rola Patricka J. Adamsa). W trzecim sezonie, po fuzji kancelarii Pearson z firmą Edwarda Darby’ego, pojawiają się nowi bohaterowie, m.in. Dana Scott (Abigail Spencer) i Stephen Huntley (Max Beesley), których połączą prywatne relacje z Harveyem i Donną. W trzecim sezonie gościnnie wystąpi najbardziej utytułowany olimpijczyk wszech czasów, amerykański pływak Michael Phelps.

W piątek, 4 lipca o 23:15 w CANAL+ Film zadebiutuje rozgrywający się w 1889 roku w Londynie serial kryminalny „Ripper Street”. Sześć miesięcy od ostatniego morderstwa Kuby Rozpruwacza na ulicach znów giną kobiety. Śledztwo prowadzi inspektor Reid. Pomaga mu lojalny, sprawny w walce wręcz sierżant Bennet Drake oraz chirurg i detektyw w jednej osobie - kapitan Homer Jackson. „Ripper Street” to jeden z niewielu seriali w historii, którego produkcję przywrócono na prośbę widzów. Petycję w tej sprawie podpisało 40 tysięcy Brytyjczyków. Na stronach internetowych fani pisali: „To świetny serial, dobrze osadzony w realiach epoki, z doskonałą obsadą i kostiumami. Można się z niego czegoś dowiedzieć, dzięki temu, że ciekawie łączy fikcję z historycznymi wydarzeniami”.

W sobotę, 19 lipca o 23:10 widzowie CANAL+ Film zobaczą pierwszy odcinek serialu „The Following II” z Kevinem Baconem w roli byłego agenta FBI Ryana Hardey’ego, który mierzy się z psychopatycznym mordercą Joe Carollem (charyzmatyczny James Purefoy). Rok po tragicznych wydarzeniach pierwszego sezonu dochodzi do masakry w metrze, której dokonują ludzie w maskach. Obsesja Hardy’ego odżywa. Niezależnie od FBI, rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomaga mu pracująca w nowojorskiej policji siostrzenica, Max Hardy (Jessica Stroup). Szybko okazuje się, że kult Carrolla i jego królestwo terroru nie tylko nie zginęły, ale przybrały przerażające rozmiary. Obok wspomnianych gwiazd, w „The Following II” widzowie zobaczą m.in. Shawna Ashmore’a (Iceman z serii filmów „X-men”), Sama Underwooda (seriale: „Dexter”, „Homeland”) oraz Connie Nielsen („Adwokat diabła”, „Gladiator”).
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>