BOHATEROWIE HITÓW KINOWYCH DREAMWORKS W NOWYCH ANIMOWANYCH SERIALACH, TYLKO W TELETOON+

2016-04-06

W majowe weekendy teleTOON+ zaprasza na premiery seriali nakręconych na podstawie hitów z legendarnej wytwórni DreamWorks. Mali widzowie zobaczą swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie za sprawą seriali animowanych „Pan Peabody i Sherman Show” oraz „Krudowie u zarania dziejów”. 

Któż nie zna Pana Peabody – najmądrzejszego na świecie psa-geniusza? Ten niezwykły zwierzak nie tylko potrafi mówić, ale również wynalazł maszynę do podróży w czasie, a jego porad słuchają politycy. Wraz ze swoim przyjacielem, chłopcem o imieniu Sherman, przeżyli mnóstwo niesamowitych przygód, wybierając się swoim wehikułem w przeszłość. Teraz widzowie teleTOON+ mogą śledzić dalsze losy tej niecodziennej pary w nowym animowanym serialu „Pan Peabody i Sherman Show”. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy świat dowiedział się o istnieniu kapsuły czasu, którą wymyślił i skonstruował Pan Peabody. Bohaterowie, zachęceni sukcesem i popularnością, postanawiają poprowadzić własne telewizyjne show, do którego zapraszają słynne historyczne postaci. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami! Premierowe emisje odcinków w soboty i niedziele od 7 maja, o godz. 17:00.

Zastanawialiście się, co słychać u sympatycznych jaskiniowców Krudów? Otóż Ip, Grag, Tank, Ugga, Sandy i Babcia przeżyją kolejne zwariowane przygody w teleTOON+ w serialu „Krudowie - u zarania dziejów”. Czy głowa rodziny, staromodny Grag, będzie gotowy na takie nowości, jak szkoła, wybory polityczne, czy… czkawka? Do tego bohaterów czeka masa zabawnych przygód, poznają nowych przyjaciół i spotkają niesamowite stworzenia. Premierowe emisje odcinków w soboty i niedziele od 21 maja, o godz. 17:25

 

 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>