Nowa bogatsza oferta platformy nc+ już od października

2015-09-30

Od 1 października w ofercie platformy nc+ pojawią się trzy nowe kanały, a dziewięć kolejnych będzie dostępnych w jakości HD. Tym samym abonenci nc+ będą mieli dostęp do 76 kanałów HD. Początek października jest też okresem przełączenia się ze standardu nadawania DVB-S/MPEG-2 na DVBS-2/MPEG-4, tak by wszyscy abonenci nc+ mogli się cieszyć najlepszą jakością obrazu i dźwięku HD.

1 października 2015 do bogatej oferty kanałów platformy nc+ dołączą trzy nowe stacje. Będą to:

 

 • Nat Geo People HD (pozycja 141)

pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy, skierowany

przede wszystkim do kobiet. Oferta programowa przeznaczona dla wszystkich, których źródłem inspiracji są prawdziwe historie i barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje.

 

 • ATM Rozrywka (pozycja 144)

kanał o charakterze rozrywkowo – filmowym. W ramówce można znaleźć  przede wszystkim filmy, seriale, programy rozrywkowe i muzyczne - wśród nich m.in. "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno".

 

 • NTL Radomsko (pozycja 145)

ramówka stacji oparta jest na produkcjach własnych, uzupełnionych o ciekawe propozycje pozyskane z TVN oraz od innych producentów zewnętrznych. NTL prezentuje lokalne spojrzenie na tematy ważne dla każdego.

 

Abonenci nc+, od 1 października będą też mieli dostęp do aż 76 kanałów w jakości HD. Od tego dnia dziewięć kanałów zmieni sposób nadawania na najwyższą jakość obrazu i dźwięku HD. Chodzi o kanały:

 

 • Disney Channel HD (pozycja 97)
 • Travel Channel HD (pozycja 86)
 • TV4 HD (pozycja 8)
 • Polsat2 HD (pozycja 10)
 • Polsat Play HD (pozycja 119)
 • Polsat Cafe HD (134)
 • CBS Europa HD (pozycja 184)
 • Extreme Sports HD (pozycja 122)
 • Fightbox HD (nowa pozycja 179).

 

To jeszcze nie koniec zmian. Abonenci nc+ będą mieli także możliwość oglądania kanałów Filmbox w nowej odsłonie, gdyż Filmbox HD i Filmbox Extra zmieniły swoje nazwy. Flagowy kanał z rodziny Filmbox, oferujący filmowe i serialowe premiery Filmbox Extra zmienił nazwę na Filmbox Premium (pozycja 176).   Natomiast kanał Filmbox HD nazywa się teraz Filmbox Extra HD (pozycja 175), jest to kanał z filmami i serialami w jakości HD.
  

Z pierwszym dniem października platforma nc+ sfinalizowała też proces przejścia na standard nadawania DVB-S2/MPEG-4 i stopniowego wyłączania standardu DVB-S/MPEG-2, który był używany od początku istnienia telewizji cyfrowej w Polsce. Pozwala to dostarczać kanały telewizyjne w jeszcze lepszej jakości, utrzymując najwyższe na polskim rynku standardy, a także umożliwia wygenerowanie miejsca na kolejne kanały i rozwój usług.

Abonenci, którzy nadal nie wymienili swojego starego dekodera SD ciągle mogą to zrobić całkowicie bezpłatnie. Nowy dekoder można odebrać w punktach sprzedaży nc+, a szczegóły dotyczące wymiany można znaleźć na dedykowanej stronie: www.ncplus.pl/wymiana-sd-na-hd.

Na wszelkie pytania odpowie też zespół konsultantów pod specjalnym numerem telefonu 22 334 60 02.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>