Białe szaleństwo w czarnym sporcie

2014-01-21

W niedzielę, 26 stycznia widzowie kanałów platformy nc+ będą mogli zobaczyć transmisję z niezwykle widowiskowych zimowych zawodów speedwaya „VII Ice Racing Sanok Cup”. - Dla wszystkich kibiców niecierpliwie odliczających czas do kwietnia, kiedy wystartuje najlepsza żużlowa liga świata, przygotowaliśmy niespodziankę – relację z cieszących się coraz większą popularnością wyścigów na lodzie - mówi Marcin Majewski, szef działu żużlowego nc+. Początek transmisji niedzielnych zawodów w kanale nSport o godz. 15:45.

icespeedway

Na torze w Sanoku wystartuje wielu znakomitych żużlowców. Kibicom zaprezentują się m.in. ośmiokrotny mistrz świata w rywalizacji na lodzie Nikołaj Krasnikow oraz legenda ice speedwaya, Per-Olof Serenius. Urodzony w 1948 roku Szwed ma na swoim koncie dwa Indywidualne Mistrzostwa Świata, trzy drużynowe, a w 2009 roku na jego szyi zawisł 20 złoty medal krajowego czempionatu. Będzie to piaty występ tego wspaniałego zawodnika w Sanok Cup. Obok szwedzkiego weterana na sanockich „Błoniach” wystartują zawodnicy z Holandii, Austrii, Czech, Finlandii, Niemiec, Rosji, Szwajcarii, Szwecji i Polski (m.in. Grzegorz Knapp).

- Stawka żużlowców, których zobaczymy na torze w Sanoku gwarantuje bardzo, wysoki poziom zmagań lodowych gladiatorów. Tym razem nie będzie się kurzyło, ale lód będzie się kruszył w iście arcymistrzowskich okolicznościach. Większość zawodników, których zobaczymy na torze lodowym „Błonie” jest wyjątkowo spragniona jazdy i rywalizacji. Warunki pogodowe niemal w całej Europie nie rozpieszczały do tej pory jeźdźców, niwecząc ich plany startowe i treningowe. Miejmy nadzieję, że w weekend dopisze zimowa aura i zobaczymy świetne zawody – mówi Piotr Olkowicz, który będzie komentatorem niedzielnych zmagań.

To już siódma odsłona Ice Racing Sanok Cup, jednak pierwszy raz w historii tych zawodów transmitowane będą one w jakości HD. Redakcja sportowa  platformy nc+ nie ograniczy się tylko do pokazania samych wyścigów. Realizacja zostanie przygotowana zgodnie z konwencją, do której przyzwyczaili się kibice żużla oglądający speedway w nc+. Zawodom towarzyszyć będzie specjalne studio prowadzone przez Gabriela Waliszkę, którego gośćmi będą: Adrian Miedziński - zwycięzca ostatniego Grand Prix w Toruniu, Paweł Przedpełski - odkrycie sezonu 2013 Enea Ekstraligii oraz znany dziennikarz i artysta kabaretowy, Artur Andrus. Podczas transmisji na antenie będzie można zobaczyć także gości specjalnych zawodów: Monikę Pyrek oraz Katarzynę i Pawła Zygmuntów.

- Ice Racing Sanok Cup to obowiązkowa pozycja dla wszystkich kochających żużel. Lodowe zmagania z dreszczykiem na kolcach, a także szansa dla tych, którzy nie odkryli jeszcze w sobie pasji oglądania zmagań na owalnym torze – przekonuje Piotr Olkowicz i zaprasza na niedzielną transmisję w nSport.

VII ICE RACING SANOK CUP
26 stycznia, niedziela, godz. 15:45, nSport HD
studio: Gabriel Waliszko; goście: Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Artur Andrus
komentarz: Piotr Olkowicz i Rafał Dobrucki
reporterzy: Żelisław Żyżyński i Michał Łopaciński

Dowiedz się więcej o Ice Racing VII Sanok Cup

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>