7. kolejka ENEA Ekstraligi 12 maja w nSport HD

2013-05-10


Fanów „czarnego sportu” czeka potężna dawka adrenaliny i to bez wychodzenia z domu. W najbliższą niedzielę w nSport HD transmitowane będą dwa emocjonujące mecze żużlowe. O godzinie 16:00 Polonia Bydgoszcz podejmie Unibax Toruń, natomiast o 18:30 Lechma Start Gniezno zmierzy się z Unią Tarnów. A to wszystko w jakości HD.

Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń

Godzina 16:00

Według Tomasza Dryły, dziennikarza nc+, derbów Pomorza i Kujaw właściwie w żaden dodatkowy sposób reklamować nie trzeba.

- To po prostu mecz, który każdy kibic żużla musi zobaczyć. Bydgoszczanie słabo zaczęli sezon
i prestiżowa wygrana z niepokonanymi „Aniołami” na pewno odmieniłaby gospodarzy. W tym roku dodatkowego, bardzo pikantnego, smaczku rywalizacji dodaje Tomasz Gollob. Wychowanek Polonii pierwszy raz będzie ścigać się nad Brdą w barwach największego rywala - Unibaxu Toruń. Ten wyjątkowy występ będę miał przyjemność komentować z jego bratem, Jackiem, który na pewno zdradzi, w jakim nastroju był przed meczem Tomasz –
mówi Tomasz Dryła.

Lechma Start Gniezno – Unia Tarnów

Godzina 18:30

O godzinie 18:30 kibiców czeka równie ciekawe widowisko. W Gnieźnie beniaminek zmierzy się z aktualnym mistrzem kraju. Transmisja meczu w nSport HD.

Niedzielny mecz ma być dla Startu nowym otwarciem. Po nagłej rezygnacji trenera Lecha Kędziory, władzę w zespole przejął Szwed Stefan Andersson. To zaskakujące pociągnięcie gnieźnieńskich działaczy, bo były zawodnik Startu jest aktualnym menedżerem Piraterny Motala, czyli ekipy wicemistrzów Szwecji. Będzie więc musiał łączyć dwie funkcje, a to oznacza podwójną odpowiedzialność i ogromną presję. Ciekawe, czy zdoła zmobilizować do lepszej jazdy zwłaszcza Antonio Lindbaecka i Sebastiana Ułamka – mówi dziennikarz nSport HD Gabriel Waliszko, który poprowadzi przedmeczowe studio.

Mistrzowie kraju z Tarnowa przyjadą do pierwszej stolicy Polski z myślą o zwycięstwie. Ostatnia, prestiżowa wygrana w derbach Polski południowo-wschodniej dodała im skrzydeł, więc w niedzielę „Jaskółki” znów mogą latać bardzo wysoko. Ponowny brak w składzie Duńczyka Leona Madsena to druga szansa dla Jakuba Jamroga na wywalczenie sobie miejsca w podstawowym zestawieniu tarnowian. Dla gospodarzy trudni do złapania mogą być Maciej Janowski i Artiom Łaguta, którzy ostatnio są w niebywałym gazie. Emocji nie braknie tym bardziej, że Start w pięciu meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo, więc punkty są mu bardzo potrzebne – dodaje Waliszko.

Początek studia przed meczem Lechma Start Gniezno – Unia Tarnów w niedzielę o godz. 18.15.

 

 

PLAN TRANSMISJI

12 maja (niedziela)

15:45 nSport HD: studio – Michał Łopaciński

16:00 nSport HD: Polonia Bydgoszcz – Unibax Toruń

Komentują: Tomasz Dryła, Filip Adamus z parku maszyn

18:15 nSport HD: studio – Gabriel Waliszko

18:30 nSport HD: Lechma Start Gniezno – Unia Tarnów

Komentują: Piort Olkowicz, Karolina Mikołajczyk z parku maszyn

22:00 nSport HD: Magazyn Enea Ekstraliga

Prowadząca: Daria Kabała – Malarz

 

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>